Naprawa iPad 4

Wymiana szybki iPad 4

Wystarczyła chwila nieuwagi, by Twój iPad 4 wylądował na podłodze ze zbitą szybką? Jeśli chcesz cieszyć się komfortowym korzystaniem ze sprzętu iPad 4, wymiana szybki to konieczność. Nie martw się, zbita szybka to jedna z najczęstszych usterek w iPadach, którą naprawiamy w iHospital. Znamy się na tym doskonale, więc zgłoś się do naszego serwisu w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku lub Katowicach.

Wymiana szybki iPad 4 - zaufaj specjalistom z iHospital

Umów się na wizytę jak najszybciej, by zapobiec dalszemu uszkodzeniu wyświetlacza. Podczas naprawy korzystamy z bezpiecznych narzędzi i montujemy wyłącznie oryginalne szklane panele. Jeśli będzie to konieczne, wyprostujemy również obudowę. Dzięki nam, Twój iPad będzie jak nowy!

Umów się na wizytę w serwisie iHospital!

Nasz serwis iPad to miejsce stworzone przez specjalistów dla miłośników urządzeń Apple. Przykręciliśmy w nich już blisko milion śrubek i naprawiliśmy kilkanaście tysięcy sprzętów Apple. Dołącz do nich Twój iPad 4!

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak wymieniamy szybki iPad 4 w iHospital

Twoje rozstanie z ukochanym iPadem 4 nie potrwa długo. Wymiana szybki w iPad 4 przebiegnie szybciej, niż myślisz. Opisaliśmy ją w 4 krokach.

Oddanie iPada 4 do naprawy

Pierwszym krokiem jest wspólne uzupełnienie formularza serwisowego, w którym opiszemy stopień usterki oraz możliwe rozwiązania.

Oddanie iPada 4 do naprawy

Zdiagnozujemy sprzęt oraz określimy, jak długo potrwa rozstanie z Twoim Jabłkiem i jaki będzie koszt wymiany szybki iPad 4.

Naprawa potrwa szybciej, niż się spodziewasz. Wykorzystamy przy tym sprawdzone narzędzia i oryginalne części Apple. Udzielimy na nie gwarancji i w razie ewentualnych problemów, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Testowanie i wydanie iPada 4

Sprawdzisz, czy wszystko jest w porządku i na nowo będziesz cieszyć się krystalicznie gładką szybką, bez jakichkolwiek pęknięć i zarysowań.

Testowanie i wydanie iPada 4

Wymiana szybki iPad 4

Zbita szybka w iPadzie 4 nie tylko zmniejsza komfort korzystania z urządzenia i psuje wygląd Twojego iPhone, ale może również prowadzić do dalszych usterek sprzętu. Najlepiej jak najszybciej zgłosić się do sprawdzonego serwisu iHospital, w którym wymienimy szybkę fachowo, szybko i w przystępnej cenie. Możesz nam zaufać! Od wielu lat skutecznie naprawiamy sprzęty Apple, używając przy tym wyłącznie sprawdzonych, bezpiecznych narzędzi oraz oryginalnych części, na które możesz jeszcze otrzymać gwarancję. Dzięki temu raz na zawsze pożegnasz zepsutą szybkę. Zapraszamy!

Zbita szybko w iPhone iPad 4 to dość częsta usterka, która pogarsza jakość korzystania ze sprzętu. Nie martw się, w iHospital rozprawiamy się z nią zawodowo! Wykorzystamy przy tym sprawdzone narzędzia i oryginalne komponenty, na które otrzymasz gwarancję.

Zbita szybka w iPad 4? Nasze zdolne ręce zajmą się jej naprawą. Koszt wymiany szybki w iPad 4 to 319 zł. Ale to i tak niewiele w porównaniu z komfortem, jaki wiąże się z korzystaniem z nowej szybki. Cennik napraw usterek oraz aktualne promocje znajdziesz na naszej stronie iHospital.

Zrobimy, co w naszej mocy, by Twoje rozstanie ze sprzętem trwało jak najkrócej. Wymiana szybki w iPad 4 zajmuje nam średnio 5-10 dni roboczych. Dokładny czas ustalimy po wykonaniu diagnozy urządzenia.

Możesz dostarczyć urządzenie samodzielnie do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Oferujemy również naprawę wysyłkową bez osobistej wizyty w naszym serwisie. Zamów darmowego kuriera telefonicznie, dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz na stronie iHospital.

Czekamy na Twój sprzęt w naszych 5 serwisach w 4 miastach! Działamy w dwóch punktach w Poznaniu (na Jeżycach i Polance), w Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Jednak gdziekolwiek mieszkasz, możesz skorzystać z naszych usług, dzięki opcji naprawy wysyłkowej.

Zwą nas superbohaterami od naprawy zepsutych sprzętów Apple. Prawda jest taka, że naprawdę kochamy to co robimy i uwielbiamy przywracać sprzęty do pełnej sprawności. Działamy profesjonalnie, korzystając z bezpiecznych dla Jabłek narzędzi i oryginalnych komponentów, dedykowanych Apple.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Odkryliśmy już większość tajemnic sprzętów Apple, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!