Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone

Podczas rozmowy ekran się nie wygasza? A może przeciwnie czujnik jest zbyt wrażliwy? Naprawa czujnika zbliżeniowego w Twoim iPhone pomoże uporać się z tymi problemami. W iHospital wykonamy ją dla Ciebie od ręki - odwiedź nasz serwis Apple, gdzie kompleksowo zajmiemy się Twoim urządzeniem. Wszystkie naprawy realizujemy wykorzystując wysokiej klasy narzędzia oraz części - możesz nam zaufać, wymiana czujnika zbliżeniowego w Twoim iPhone przebiegnie w pełni profesjonalnie. Dodatkowo, na każdą zrealizowaną usługę udzielamy gwarancji. Wybierz jedno z miast, w których mamy swoje punkty obsługi:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

oddaj swoje Jabłko w pełne pasji oraz doświadczenia ręce i pożegnaj problem z czujnikiem zbliżeniowym w Twoim iPhone!

Zapomnij o problemie z niedziałającym czujnikiem - umów się na naprawę

Czeka Cię naprawa niedziałającego czujnika zbliżeniowego? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza online lub telefonicznie! Wtedy możesz mieć pewność, że wymiana czujnika zbliżeniowego w Twoim iPhonie odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Nasz serwis iPhone rozwiązuje problemy z czujnikiem zbliżeniowym oraz z innymi usterkami w następujących modelach iPhone:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone 8 60 minut 349zł 249zł
iPhone 8 Plus 60 minut 349zł 269zł
iPhone 7 60 minut 300zł 219zł
iPhone 7 Plus 60 minut 350zł 249zł
iPhone 6 60 minut 200zł 150zł
iPhone 6 Plus 60 minut 280zł 180zł
iPhone 6s 60 minut 280zł 180zł
iPhone 6s Plus 60 minut 320zł 220zł
iPhone SE 60 minut 220zł 120zł
iPhone 5/5c 60 minut 220zł 115zł
iPhone 5s 60 minut 220zł 120zł

Napraw czujnik zbliżeniowy i odzyskaj komfort korzystania z iPhone

Jeśli nie działa czujnik zbliżeniowy w Twoim iPhone, jego profesjonalna naprawa pozwoli Ci zapomnieć o niedogodnościach takich jak:

  • ekran nie wygasza się podczas rozmowy,
  • samoczynne wyłączanie ekranu podczas rozmowy,
  • reagowanie ekranu bez powodu.

Warto także pamiętać, że naprawa czujnika zbliżeniowego w Twoim iPhone wpłynie nie tylko na komfort korzystania z urządzenia, pozwoli Ci pozbyć się obaw, że przez przypadek rozłączysz się podczas ważnej rozmowy, ale także przyczyni się do oszczędności baterii. I niezależnie od tego, dlaczego nie działa czujnik zbliżeniowy - upadek telefonu czy wpływ kurzu i zabrudzeń - rozwiążemy problem z czujnikiem zbliżeniowym w Twoim iPhone już w godzinę! A po tym czasie zwrócimy Ci smartfona, z którego korzysta się tak przyjemnie, jak z nowego urządzenia.