Naprawa iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Cena standardowa: 329 zł

Cena promocyjna: 199 zł

+50 zł programowanie części

Twój telefon rozładowuje się szybciej niż zwykle mimo standardowego użytkowania? A może nieoczekiwanie się wyłącza? Możliwe, że konieczna jest wymiana baterii iPhone 11. Odwiedź nasz serwis iPhone w Poznaniu – na Jeżycach lub Polance, Katowicach, Gdańsku lub w Krakowie i pozwól nam profesjonalnie naprawić problem z uszkodzonym akumulatorem.

Nie zwlekaj, jeśli zauważysz spadek wydajności Twojego iPhone 11. Zepsuta bateria może powodować dalsze problemy, a nawet doprowadzić do uszkodzenia innych podzespołów w urządzeniu. Wybierz profesjonalny serwis Apple – zgłoś się do nas – specjalistów z iHospital, którzy wiedzą, jak bezpiecznie i skutecznie wymienić baterię w iPhone 11 w mniej niż 60 minut.

Wymiana baterii iPhone 11

Profesjonalna wymiana baterii iPhone 11

Nie czekaj, umów się na naprawę!

Wymiana baterii iPhone 11 w iHospital  jest możliwa w 5 miastach ale także wysyłkowo. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, Poznaniem, Katowicami, Krakowem czy Gdańskiem ale chcesz oddać swój sprzęt w ręce naszych profesjonalistów, skontaktuj się z nami. Zapłacimy za kuriera i odbierzemy od Ciebie uszkodzone urządzenie, a następnie na własny koszt odeślemy je z powrotem po dokonaniu napraw. Naprawa iPhone 11 w iHospital to doskonała opcja dla każdego!

Serwis Apple Poznań, naprawa iPhone - Marcin

Serwis iPhone 11 Poznań

MARCIN i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na naprawie iPhone 11 znamy się najlepiej – jesteśmy najchętniej polecanym serwisem Apple w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Mapy | in

Serwis Apple Katowice, naprawa iPhone - Mateusz

Serwis iPhone 11 Katowice

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone’m 11? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był “jak nowy”. Jesteśmy skuteczni i uczciwi.

FB | Insta | Twitter | Mapy | in

Serwis Apple Warszawa, naprawa iPhone - Kuba

Serwis iPhone 11 Warszawa

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE.

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego naprawiamy iPhone 11 właśnie tutaj, oferując Wam serwis Apple od ręki.

FB | Insta | Twitter | Mapy | in

Serwis Apple Kraków, naprawa iPhone - Przemek

Serwis iPhone 11 Kraków

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU.

W Krakowie naprawiamy iPhone 11 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

FB | Insta | Twitter | Mapy | in

Serwis Apple Gdańsk, naprawa iPhone - Piotr

Serwis iPhone 11 Gdańsk

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU.

Jeśli Twój iPhone 11 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Mapy | in

Naprawa iPhone iHospital

Twoje Jabłko trapi coś innego?

Sprawdź pozostałe naprawy iPhone 11 w iHospital

Oprócz wymiany baterii, oferujemy szeroki zakres usług naprawczych dla iPhone 11. Nasza specjalistyczna ekipa jest gotowa rozwiązać różne problemy związane z tym popularnym modelem iPhone. Niezależnie od tego, czy masz problemy z ekranem, baterią, aparatem czy innymi funkcjami, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

45000

Naprawionych Jabłek

2000

Pozytywnych opinii

40000

Szczęśliwych Klientów

Sprawdź, jak wygląda wymiana baterii iPhone 11 w iHospital

Zastanawiasz się, jak przebiega naprawa iPhone 11 w każdym z naszych serwisów? Wymiana baterii zajmuje nam zwykle mniej niż 60 minut, zatem nie zwlekaj i daj nam szansę profesjonalnie zadbać o Twojego iPhona.

Krok 1

Oddanie iPhone 11 do naprawy

Na początku przygotujemy formularz przyjęcia do serwisu niezbędny do dalszych działań. Opiszemy w nim m.in. szczegóły usterki oraz szacunkowy koszt i termin naprawy iPhone.

Krok 2

Diagnoza problemu

Przeanalizujemy, co stało się z Twoim Jabłkiem i czy na pewno potrzebna jest wymiana baterii iPhone 11, czy może występują w nim inne usterki. Po diagnozie wybierzemy optymalne rozwiązanie problemu i uzgodnimy je z Tobą.

Krok 3

Naprawa urządzenia

Jeśli problemem jest bateria, starannie wymienimy ją na nową, korzystając ze sprawdzonych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego telefonu.

Krok 4

Testowanie i wydanie iPhone 11

Po naprawie przetestujemy iPhone 11, by upewnić się, że jest w pełni sprawny i może wrócić w Twoje ręce. Otrzymasz również gwarancję na wymienioną baterię.

Wymiana baterii iPhone 11

iPhone 11 to cenne urządzenie, dlatego wszelkie związane z nim naprawy, najlepiej od razu powierzyć doświadczonym specjalistom. Zepsuta bateria to problem, który nie tylko zmniejsza wydajność urządzenia i utrudnia codzienne korzystanie z iPhone, ale może również generować kolejne usterki. Nie zwlekaj – już dziś zaplanuj wizytę w iHospital i oddaj Twój iPhone 11 w ręce profesjonalistów, którzy naprawili już ponad 30 tysięcy sprzętów Apple.

Profesjonalny serwis iPhone 11 iHospital

Jeśli bateria w Twoim iPhonie szybko się wyczerpuje, smartfon przegrzewa się lub samodzielnie się wyłącza, konieczna może być wymiana baterii iPhone 11. Dzięki prawdziwej pasji do technologii Apple, a także doświadczeniu w wykonywaniu napraw urządzeń z logo Jabłka, jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalne usługi serwisowe w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W iHospital naprawimy Twój sprzęt rzetelnie i szybko, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję.

iPhone 11 - wymiana baterii w iHospital

Dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy z doświadczeniem i pasją do technologii Apple, Twój iPhone po wizycie w iHospital będzie w 100% sprawny. Działamy w 5 miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Możesz przynieść sprzęt do nas osobiście lub wysłać go kurierem. Wybierz jedną z naszych lokalizacji, skorzystaj z atrakcyjnych cen i krótkiego czasu realizacji usług. Możesz zdecydować się również na opcję naprawy wysyłkowej. Zamówisz na naszej stronie bezpłatnego kuriera lub nadasz przesyłkę w Paczkomacie. Naprawa iPhone 11, w tym takie usługi jak wymiana baterii, wymiana wyświetlacza iPhone 11 czy wymiana szybki iPhone 11, wymagają specjalistycznej wiedzy. Jako profesjonalny serwis Apple korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań opartych na dużym doświadczeniu. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami mailowo, a wspólnie ustalimy dogodny czas naprawy Twojego Jabłka.

FAQ - odpowiadamy na Wasze pytania

Aby przedłużyć żywotność baterii w iPhone 11, unikaj pełnego rozładowywania i ładowania baterii do 100%. Utrzymuj poziom naładowania między 20% a 80% i korzystaj z funkcji zoptymalizowanego ładowania dostępnej w systemie iOS.

Ładowanie iPhone 11 przy użyciu powerbanku jest bezpieczne, pod warunkiem że używasz wysokiej jakości urządzeń zgodnych z certyfikatami bezpieczeństwa. Unikaj tanich, niesprawdzonych powerbanków, które mogą uszkodzić baterię.

Najlepiej ładować iPhone 11 w temperaturze pokojowej, unikać długotrwałego podłączania do ładowarki po osiągnięciu pełnego naładowania oraz używać oryginalnych lub certyfikowanych przez Apple akcesoriów do ładowania.

Tak, iPhone 11 obsługuje ładowanie indukcyjne w standardzie Qi. Możesz używać kompatybilnej ładowarki indukcyjnej do bezprzewodowego ładowania swojego urządzenia.

Rozważ wymianę baterii, jeśli zauważysz szybsze wyczerpywanie się baterii, niespodziewane wyłączanie się telefonu, spadek pojemności poniżej 80%, wydłużony czas ładowania, nadmierne nagrzewanie się lub widoczne uszkodzenia baterii.

Jeśli iPhone 11 szybciej się rozładowuje po aktualizacji, sprawdź, które aplikacje zużywają najwięcej energii i wyłącz lub ogranicz ich działanie. Upewnij się, że oprogramowanie jest aktualne i korzystaj z trybu niskiego zużycia energii.

Do iPhone 11 zaleca się używanie oryginalnych akcesoriów Apple lub certyfikowanych przez Apple. Należą do nich ładowarki, kable, etui ochronne oraz szkła hartowane, które zapewnią optymalną ochronę i wydajność urządzenia.

iPhone 11 posiada odporność na wodę i pył zgodnie z normą IP68, co oznacza, że może wytrzymać zanurzenie na głębokość do 2 metrów przez maksymalnie 30 minut. Mimo to, zaleca się unikanie kontaktu z wodą w celu długotrwałego zachowania jego funkcji.

Aby zaktualizować oprogramowanie w iPhone 11, przejdź do Ustawienia, następnie Ogólne, a potem Uaktualnienia oprogramowania. Upewnij się, że masz dostęp do Wi-Fi i wystarczającą ilość baterii przed rozpoczęciem aktualizacji.

Wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego Jabłka

Potwierdzają to opinie naszych Klientów

iHospital Poznań serwis Apple

Piotr

Bardzo polecam serwis wszystkim, którzy mają problem ze sprzętem Apple’a. Sam oddawałem MacBooka do naprawy i spotkałem się z przesympatyczną atmosferą w salonie. Miałem styczność z trzema pracownikami i każdy z nich wykazał się niezwykłym profesjonalizmem — wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone i udokumentowane zdjęciami. Polecam wszystkim!

iHospital Katowice serwis iPhone

Remigiusz

Bardzo serdecznie polecam! Miła obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone na miejscu. Widać, że znają się na tym co robią. Byłem wymieniać baterię w iPhonie XR – godzinka i telefon gotowy do odbioru, do tego gwarancja na wymienioną baterię. Polecam 🙂

iHospital Warszawa serwis i naprawa Apple

Monika

Szczerze polecam ten serwis. Miła i profesjonalna obsługa- Pan Jakub szybko poradził sobie z problemem z którym przyszłam. W innych serwisach nie potrafili się odnieść do tego problemu. Dziękuje bardzo Panie Jakubie za profesjonalną pomoc. Już kolejny raz korzystałam z usług tego serwisu i z pewnością tu wrócę.

iHospital Gdańsk serwis iPhone

Michał

Bardzo polecam – pierwszy raz korzystałem z serwisu mojego Maca i mogę polecić z czystym sumieniem. Osoba, która naprawiała laptopa (wymiana baterii) rzeczowo wyjaśniła co i jak, przedstawiła cenę i co ważne – po kilku godzinach laptop był do odbioru. Oczywiście wszystko pięknie działa 🙂

iHospital Kraków serwis iPhone MacBook iPad

Tomasz

Wymiana ekranu w godzinę. Naprawa gwarancyjna + wysyłka w cenie. Pełen profesjonalizm, dobra komunikacja, nic dodać nic ująć. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, a wszystkim którym zależy na fachowej obsłudze jabłkowych sprzętów – polecam 🙂

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Jesteśmy tutaj, aby przywrócić iPhone do pełnej sprawności. Niezależnie od tego, czy masz iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max, oferujemy kompleksowe usługi wymiany baterii dla różnych wariantów tego popularnego iSprzętu.

Nasza wyspecjalizowana ekipa serwisowa jest gotowa do wymiany baterii w Twoim iPhone 11, niezależnie od jego modelu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać problemy, przywracając mu pełną funkcjonalność.

Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Nasza usługa wymiany baterii jest dostosowana do różnych wariantów iPhone 11, aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów.

Daj nam szansę przywrócenia mocy baterii w Twoim iPhone. Odszukaj właściwą opcję naprawy dla swojego modelu i ciesz się pełnią możliwości swojego urządzenia już dziś.

 

iPhone - nagrywanie rozmów