iPhone 11 jest jednym z częściej wybieranych modeli Apple. Jego popularność jest tak duża prawdopodobnie z uwagi na korzystny stosunek ceny do oferowanych rozwiązań technologicznych zastosowanych w iPhone 11. Czy warto zainwestować w ten model, mimo że od jego premiery minęło już kilka lat? W tym artykule postaramy się przedstawić Ci suche fakty na temat tego urządzenia. Mamy nadzieję, że dzięki nim łatwiej będzie Ci wyrobić sobie własne zdanie na temat tego, czy opłaca się kupić iPhone 11, czy lepiej sięgnąć po nowszy model lub wersję Pro. Zachęcamy Cię do lektury!

iPhone 11, co warto wiedzieć o tym modelu?

Jeśli miałeś już wcześniej do czynienia ze smartfonami Apple z systemem iOS pewnie wiesz, że marka nie wypuszcza na rynek budżetowych wersji. Można z czystym sumieniem potwierdzić, że smartfony z kultowym Jabłkiem, nawet te sprzed kilku lat (jak np. wersja Xr), są nie tylko w ciągłej sprzedaży, ale i mają zapewnione regularne aktualizacje oprogramowania. Nie inaczej jest z modelem iPhone 11. Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane we wrześniu 2019 roku i co ważne – do dziś cieszy się naprawdę dużą popularnością. Warto dodać, że od wersji Xr dzieli go naprawdę bardzo dużo ulepszeń, przeszedł bowiem totalną, technologiczną transformację. Z kolei przy modelu wyższym, czyli iPhone 12 nie wypada blado, a jest od niego tańszy! Co zasługuje na uwagę w tym modelu?

  • 2 aparaty w tym jeden ultraszerokokątny
  • Przednia kamera o wysokiej rozdzielczości 12 Mpx (taką samą ma wersja iPhone 12!)
  • Czip Bionic z Neural Engine (3 generacja), czip Wideband
  • Autokorekta jasności i tryb nocny, który nie męczy oczu

Warto jednak mieć na względzie to, że iPhone 11 nie ma wbudowanego modemu sieci 5G, ma za to gigabit LTE. „Wada” ta nie powinna być jednak mocno odczuwalna jeszcze przez kilka lat, chyba że oczekujesz od swojego smartfona naprawdę maksymalnych możliwości, jakie oferuje nowoczesna technologia.

iPhone 11, czy warto w 2021 roku inwestować w model sprzed kilku lat?

Użytkownicy starszych modeli Apple na szczęście nie muszą się obawiać o brak dostępności aktualizacji systemowych. Nawet jeszcze starsze od jedenastki wersje mają oferowane aktualizacje systemowe. Ogólnie trzeba przyznać, że Jabłka starzeją się wolniej, niż inne urządzenia równie popularnych marek. Na tym polega po części fenomen Apple. Czy warto kupić iPhone 11 w 2021 roku? Tak, jeśli wybitnie nie zależy Ci na tym, by urządzenie działało w 5G.

iPhone 11, czy opłaca się inwestować w naprawy pogwarancyjne?

iPhone 11, podobnie zresztą, jak wszystkie inne smartfony, nie jest urządzeniem, którego awaria lub uszkodzenie mechaniczne spotkać nie może. Chociaż nie jest to model wybitnie awaryjny, do naszego serwisu zgłaszają się jego użytkownicy wykazując problemy, takie jak np.:

  • Pęknięcie i rozlanie wyświetlacza
  • Awaria mikrofonu (np. po upadku, zabrudzeniu)
  • Uszkodzenie aparatu
  • Uszkodzenie wejścia jack
  • I kilka innych

Gwarancją opłacalności serwisowania iPhone 11 jest wybór dobrego serwisu. W iHospital naprawa iPhone 11 może być szybka i niedroga. Wejdź na naszą stronę i sprawdź cennik i szacowany czas naprawy. Przekonasz się, że zakup iPhona i jego dalsze naprawy nie muszą być tak drogie, jak słyszałeś!

iPhone 11 – czy warto kupić ten model? Jak się okazuje model ten, mimo upływu lat cieszy się cały czas stałym zainteresowaniem. Co więcej, może śmiało konkurować z Androidami z tego roku! Skoro wiesz już nieco więcej na jego temat, sam określ, czy opłaca się kupić iPhone 11.