Naprawa iPhone 8 / 8 Plus

Lutowanie przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone 8 / 8 Plus

Korzystałeś kiedyś z nieprofesjonalnej naprawy lub próbowałeś zmajstrować coś samodzielnie, lecz bez powodzenia? Niestety, zdarza się. Często po nierzetelnych naprawach smartfonów, problemem jest za długa śrubka iPhone 8/8 Plus. To niebezpieczne, gdyż źle włożona (lub za długa) śrubka może przebić płytę główną, a jednocześnie uszkodzić ścieżki na płycie. Naprawimy to! Odwiedź nasz serwis Apple w Poznaniu (na Jeżycach i Polance), Katowicach, Krakowie lub w Gdańsku.

Długa śrubka iPhone 8/8 Plus? Zajmiemy się tym

Nie warto samodzielnie ingerować w drogi sprzęt, nie mając o nim pojęcia. Usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę 8/8 Plus może być skutkiem nierzetelnych napraw. Na szczęście, istnieje profesjonalny serwis iHospital, w którym specjaliści kompleksowo przywracają sprawność uszkodzonym urządzeniom Apple.

Zapraszamy do iHospital

Poznaj nas! Jesteśmy wielbicielami sprzętu Apple, mającymi wieloletnie doświadczenie w jego naprawie. Ponadto, uwielbiamy swoją pracę, dlatego nasza naprawa iPhone 8 z pewnością zakończy się powodzeniem.

22000
20000
Śróbek

Zobacz, jak naprawiamy uszkodzone ścieżki iPhone 8/8 Plus w iHospital

Chcesz wiedzieć, co czeka Twój iPhone w iHospital? Zapewniamy profesjonalną naprawę w naszym laboratorium przy użyciu nowoczesnych, bezpiecznych dla Twojego urządzenia narzędzi i sprawdzonych komponentów Apple. Sprawdź, jak przebiega naprawa.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Na początek wypełnimy formularz serwisowy, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz przewidywany czas i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Kolejnym krokiem jest szczegółowa diagnoza iPhone w naszym laboratorium. Określimy, co jest rzeczywistą przyczyną problemu i czy konieczna jest naprawa po wkręceniu za długiej śrubki 8/8 Plus i jakie spowodowała szkody. Wybierzemy najbardziej skuteczny i optymalny cenowo sposób rozwiązania usterki.

Naprawa iPhone 8/8 Plus

Usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę to skomplikowany problem, występujący na płycie głównej. iPhone zostanie naprawiony w naszym laboratorium, gdzie poddamy go specjalistycznym testom. Może to potrwać 7-14 dni, aż upewnimy się, że Twój telefon jest w pełni sprawny.

Naprawa iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Na koniec ponownie przetestujemy Twoje urządzenie, aby oddać Ci sprawne Jabłko. Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca. Wraz z naprawionym urządzeniem, otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone 8/8 Plus

Kiedy problemem staje się usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone 8/8 Plus, nie zwlekaj, lecz jak najszybciej zgłoś się do nas - specjalistów z iHospital. Mieliśmy i mamy do czynienia z różnorodnymi uszkodzeniami sprzętu Apple. Jako fachowcy używamy bezpiecznych dla Twojego urządzenia narzędzi i oryginalnych części Apple, na które otrzymasz gwarancję. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój ukochany iPhone jest w najlepszych rękach!