Marcin Sosidko
Apple Expert.
Lubi dyskutować. Głównie o sprzęcie.
Dlatego w świecie Apple nie ma dla niego tajemnic.

Maks i Piotrek z serwisu Apple, pomagają wybrać gwiazdkowe prezenty!

Świąteczna magia w sklepach trwa już jakiś czas. Nasze głowy oprócz świątecznych porządków, zaprząta lista prezentów dla najbliższych. Problem ten pojawia się regularnie co roku. Jeżeli obdarowany jest iManiakiem, problem jest do połowy rozwiązany…

Kupując prezent zależy nam przede wszystkim na radości obdarowanego dlatego powinniśmy zrobić delikatne rozeznanie w jego marzeniach. Osoby będące wierne marce Apple na pewno będą wybierały z asortymentu ulubionego producenta, w ofercie znajdują się m.in.:

 • iPhone
 • iPad
 • MacBook
 • Apple Watch
 • iPod
 • AirPods

Panowie pracujący w serwisie iPhone w Poznaniu, stanowią bardzo dobre źródło informacji, gdyż z pierwszej ręki mogą podpowiedzieć, które produkty trafiają do serwisu Apple w Poznaniu, czy serwisu MacBook w Krakowie najczęściej, a które są prawie bezawaryjne.

Jeśli Twój iPhone nie działa tak, jak oczekujesz, dotknęła go awaria lub zwyczajnie potrzebujesz wsparcia, skorzystaj z poniższych opcji:

Czy urządzenia Apple wymagają częstej naprawy w Serwisie Apple w Poznaniu?

Kupując sprzęt Apple oczekujemy jakości relatywnej do ceny. Liczymy, że urządzenia Apple nie będą wymagały częstej naprawy w serwisie iPhone w Katowicach czy w serwisie iPad w Krakowie. Wymagania te są w pełni uzasadnione i na szczęście najczęściej firma Timothy’ego Cooka jest w stanie tym oczekiwaniom sprostać. Kupując prezenty gwiazdkowe w szczególności zależy nam na:

 • braku konieczności napraw iPada
 • wydajnej pracy baterii
 • możliwości synchronizacji urządzeń ze sobą
 • regularnych aktualizacjach
 • zapewnieniu dobrego pogwarancyjnego serwisu MacBook w Katowicach
 • pomocy ze strony serwisu iPhone w Krakowie przy obsłudze sprzętu.

Kłopotliwy prezent dla nastolatka, niewymagający ciągłych napraw w serwisie iPada!

Obdarowanie nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Młodzież w dzisiejszych czasach najczęściej przewyższa nas swoją wiedzą techniczną, przez to prezenty te wymagają szczególnej dbałości o szczegóły. W zależności od tego, jakim budżetem dysponujemy najlepszym prezentem dla młodzieży będzie:

 • iPad
 • iPhone

Jeżeli planujemy zakup telefonu dla nastolatka po pierwsze należy rozważyć jakiego rodzaju sprzętu szukamy- nowego, czy z drugiej ręki. Dysponując ograniczonym budżetem dobrym rozwiązaniem będzie zakup iPhone 7, można zaleźć modele naprawdę w dobrym stanie. Dla młodzieży i osób pracujących w terenie nie najlepszym pomysłem jest zakup iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus. Ze względu na szklaną obudowę tylną bardziej narażone są na uszkodzenia mechaniczne, wiadomo że u młodych osób o upuszczenie telefonu nie jest trudno, a w takim wypadku napraw w serwisie iPhone byłaby kosztowna. Każdy zakupiony  iPhone bez względu na model najlepiej zabezpieczyć szkłem hartowanym, które ochroni nasze urządzenie w podczas wypadku.

Dla miłośnika nowinek!

Osobę podążającą za nowinkami trudniej będzie zadowolić. W tym przypadku trafionym prezentem będzie iPhone 11 Pro, spełni on nawet najwyższe oczekiwania. Jeżeli nie dysponujemy aktualnie takim budżetem, dobrym rozwiązaniem będzie zakup iPhone 11. W tym modelu otrzymamy bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Cechą wspólną obu modeli jest opcja trybu nocnego. iPhone 11 i iPhone 11 Pro w sposób automatyczny włączają tryb nocny, kiedy aparat wykrywa zbyt słabe oświetlanie. Opcja ta jest szczególnie przydatna wieczorami oraz zimą kiedy dni są wyjątkowo krótkie, szybko robi się ciemno.

Dla podróżnika

Dla osoby, która dużo podróżuje, czy to ze względu na pracę czy hobby bardzo dobrym pomysłem na prezent jest iPad. Znacznie łatwiej z nim podróżować niż z klasycznym laptopem, a pozawala on pozostać na bieżąco w kontakcie ze światem. Część osób najczęściej ze względu na charakter wykonywanej pracy lub po prostu osobiste upodobania woli jednak ze sobą zabierać  komputer. Wtedy strzałem w dziesiątkę będzie MacBook. Ofiarowując MacBooka obdarowany otrzyma najszybsze oraz dające najwięcej możliwości urządzenie. Każdy na pewno będzie w niebo wzięty otrzymując taki sprzęt, przede wszystkim ze względu na brak konieczności naprawy iPada czy naprawy MacBooka.

Szukasz prezentu dla sportowca?

Kupując prezent dla osoby czynnie uprawiającej sport, możemy połączyć dwa w jedno. Ofiarowując iPhone dajesz:

 • klasyczny telefon, który w razie potrzeby możesz oddać do serwisu iPhone w Poznaniu
 • przenośny odtwarzacz muzyczny, który połączony bezprzewodowo ze słuchawkami iPods będzie stanowił niezbędne akcesorium sportowca, które w razie potrzeby naprawi serwis iPhone w Krakowie.

Każdy bez względu na wiek ucieszy się z upominku, który posiada logo Jabłka na obudowie. Osoby w każdym wieku w obecnych czasach korzystają z nowinek technologicznych, chcąc pozostać w obiegu. Coraz mniejsze dzieci potrafią korzystać z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, co więcej przychodzi im to całkowicie naturalnie. Podobnie babcie czy prababcie, może z większą trudnością niż wnuki jednak także korzystają z najnowszego sprzętu, jeżeli chcą pozostać w kontakcie z rodziną, często mieszkającą daleko od siebie. Dlatego skorzystajmy z pomocy Kuby i Piotrka z serwisu Apple obdarowując najbliższych najnowszym sprzętem tej marki.