Marcin Podobiński iHospital serwis Apple

Marcin Podobiński
Apple Guru. Założyciel iHospital.
Absolutny fan designu i możliwości,
jakie dają urządzenia Apple.

Jak świat, światem ile ludzi tyle opinii. Fanatyków zarówno iOS, jak i Androida raczej nie zabraknie. Różnica między nimi jest jednak znacząca bowiem prawie każdy posiadacz iOS, kiedyś przynajmniej jakiś czas miał styczność, czy używał Androida, natomiast nie każdy fan sprzętu działającego na Androidzie miał w ręce sprzęt iOS. Nie przeszkadza to jednak tej drugiej stronie wypowiadać bezzasadnych opinii.

Kto nie posiada nie zrozumie…

Większość osób zaczynających swoją przygodę z Jabłkiem już nie wraca do innych systemów operacyjnych. Ze względu na sławę Apple kupując sprzęt tej firmy ludzie, stawiają przed nim bardzo duże wymagania, najczęściej urządzenia są w stanie im sprostać. Przeglądając fora internetowe dotyczące samej marki zdecydowanie przeważają opinie pochlebne. Najczęściej wymieniane są zalety takie jak:

 • serwis Apple, jako działający bez zarzutu
 • niepowtarzalny design
 • świetna wydajność
 • nowe aplikacje na iOS działają znacznie płynniej, niż na konkurencyjnym systemie android.

W przypadku drogiego sprzętu, jakim niewątpliwie są produkty z symbolem Jabłka, ważnym aspektem jest wsparcie pogwarancyjne serwisu Apple. Urządzenia te działają relatywnie długo i co równie istotne, tracą na wartości znacznie wolniej niż sprzęty konkurencji. Także dzięki możliwości pogwarancyjnej naprawy Apple Gdańskczy w punkcie napraw iPada Katowice w momencie wymiany na nowszy model, obecny możemy odsprzedać bardzo korzystnie.

Jeśli Twój iPhone nie działa tak, jak oczekujesz, dotknęła go awaria lub zwyczajnie potrzebujesz wsparcia, skorzystaj z poniższych opcji:

Prosto, jasno i klarownie serwis iPhone zawsze w pogotowiu!

Systemy, na których działają urządzenia Apple, wśród licznych opinii uznawane są za bardzo łatwe w obsłudze, a dzięki wsparciu, jakie oferuje nam serwis iPada w Poznaniu, czy serwis MacBooka w Gdańsku, możemy liczyć na bezproblemowe używanie sprzętu przez kilka lat. Producent wprowadza swoje unowocześnienia i aktualizacje w sposób bardzo łagodny dlatego nawet, jeżeli używaliśmy iOS kilka lat temu, a w międzyczasie „zdradziliśmy” go z innym systemem, zmiany wprowadzone w tym czasie nie będą dla nas odczuwalne. Nie świadczy to o powolnym rozwoju marki, jedynie o umiejętnym ich wdrażaniu, nastawionym na użytkownika.

Serwis iPhona w Krakowie zdradza nam czym jest funkcja Continuity, czyli synchronizacja urządzeń pracujących na iOS. Ukazując tym samym ich niesamowitą przewagę nad konkurencją. Jeżeli jesteśmy w posiadaniu:

 • iPhone
 • MacBooka
 • iPada
 • Apple Watch

Możemy znacznie ułatwić swoje życie poprzez synchronizację tych urządzeń. Dokonując parowania iPhona i MacBooka, iPada oraz Apple Watch możemy korzystać ze wszystkich sprzętów jak z jednej dobrze naoliwionej maszyny. Dzięki wspomnianej funkcji Continuity  możemy:

 • pisać oraz odczytywać wiadomości z naszego smartphone z Jabłuszkiem na MacBooku
 • nawiązywać połączenia z komputera wystarczy, żeby nasz iPhone był blisko
 • odblokować McBooka za pomocą zegarka Apple
 • kopiować i wklejać zarówno zdjęcia, obrazy jak i filmiki z iPhone na iPad lub MacBooka

Bezproblemowa iCloud nigdy nie potrzebuje naprawy serwisu Apple!

Wymienionych zostało tylko kilka z funkcji jakie mamy możliwość używać przy parowaniu urządzeń. Bardzo przydatną w życiu codziennym opcją  jest możliwość ujednolicenia przechowywanych plików, na kilku urządzeniach za pomocą dedykowanej chmury. Oddając nasz sprzęt do serwisu MacBook mamy więc pewność, że naprawa Apple zostanie wykonana przez specjalistów znających się na tematyce.

Wnioski nasuwają się same każdy krytykujący system iOS powinien przynajmniej przez krótki czas użytkować urządzenia na tych systemie i dopiero formułować opinię. Apple wprowadzając taką zasadę do swojej polityki promocyjnej mógłby dokonać przełomu i zdecydowanie przechylić szalę zwycięstwa nad Androidem na swoją korzyść. Każdy, kto spróbuje już Jabłka raczej nie odda…