Wielkość urządzeń oraz liczba obiektywów na tylnym panelu to pierwsze, co rzuca się w oczy przy porównaniu iPhone`a 11 vs 11 Pro Max. Ale różnic między modelami jest więcej – od wydajności baterii aż po dane techniczne wyświetlacza. Jeśli zastanawiasz się, które Jabłko lepiej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania, zapraszamy do lektury!

iPhone 11 vs 11 Pro Max – czym różnią się Jabłka?

iPhone 11 i 11 Pro Max miały swoją premierę kilka lat temu – w 2019 roku, ale mimo to nadal oferują użytkownikom bardzo dobre parametry. W momencie wejścia do sprzedaży Jabłka znacznie różniły się ceną. Jedenastka w wersji 64 GB kosztowała 3599 zł, a wersja Pro Max – 5699 zł. Z czego wynika tak duża różnica? Złożyło się na nią kilka czynników.

iPhone 11 i 11 Pro Max – aparaty

Najtańsza wersja jedenastki jest wyposażona w dwa obiektywy: główny oraz ultraszerokokątny. Model Pro Max posiada dodatkowo teleobiektyw z przysłoną ƒ/2,0 świetnie sprawdzający się zarówno przy fotografowaniu obiektów z dużej, jak i małej odległości. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości zdjęć, iPhone 11 Pro Max jest więc lepszym wyborem – daje więcej możliwości.

Jak wypadają przednie aparaty? W tym wypadku oba Jabłka mają te same parametry: 12 MP, przysłonę ƒ/2,2, inteligentny HDR 2 dla zdjęć oraz nagrywanie wideo 4K.

Wyświetlacz w iPhonie 11 vs 11 Pro Max

Jedenastka w droższej wersji zwraca uwagę technologią, w jakiej wykonano ekran. Wyświetlacz Super Retina XDR, czyli nowoczesny panel OLED, gwarantuje doskonałe odwzorowywanie kolorów. iPhone 11 został wyposażony w ekran LCD, który nieco gorzej radzi sobie np. z oddaniem głębi czerni.

Warto wspomnieć również o wymiarach wyświetlaczy: podstawowy model ma 6,1 cala, za to 11 Pro Max aż 6,5 cala. To, które rozwiązanie jest lepsze, pozostawiamy indywidualnej ocenie, ale warto zastanowić się, do czego chcesz używać Jabłka. Jeśli planujesz oglądać na nim filmy, webinary, brać udział w konferencjach czy rozwijać fotograficzną pasję, warto rozważyć większy rozmiar.

iPhone 11 i 11 Pro Max – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wciąż masz wątpliwości, które Jabłko kupić – iPhone 11 vs 11 Pro Max? Podstawowa wersja jest tańsza, mniejsza, a co za tym idzie lżejsza. Dodatkowo robi dobre zdjęcia, ma mocny procesor i typowy dla urządzeń Apple elegancki design. Ale to 11 Pro Max może pochwalić się lepszym wyświetlaczem, aparatem oraz:

  • wydajną baterią, która pozwala na odtwarzanie wideo przez 20 godzin (w przypadku iPhone`a 11 – 17 godzin),
  • solidną ramką ze stali nierdzewnej – bardziej wytrzymałą od aluminium użytego w jedenastce,
  • pojemnością sięgającą 512 GB.

Które Jabłko wybrać? Podsumowanie

Oba modele – iPhone 11 i 11 Pro Max, mają swoje wady i zalety. Pierwszy z nich to dobry wybór, jeśli szukasz przystępnego cenowo smartfona o dobrych parametrach, ale nie masz zbyt dużych oczekiwań w stosunku do aparatu czy wyświetlacza. 11 Pro Max jest co prawda droższy, ale oferuje nieco bardziej zaawansowane technologie, w tym imponujący ekran OLED i teleobiektyw.

Sprawna i atrakcyjna cenowo naprawa iPhone? Niezależnie od tego, jaki model posiadasz, jesteś we właściwym miejscu! Nasza oferta to m.in.:

Wybierz nasz serwis Apple, a my rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem!