Piękne, designerskie, funkcjonalne ale także kruche… Szklana obudowa nowych modeli iPhone sprawia, że nasze nowe Jabłko może w większym stopniu zostać uszkodzone, jeżeli spadnie nam na ziemię. Dlatego właśnie od dziś poszerzamy naszą ofertę wymiany tylnych szkieł w iPhone o naprawy w najnowszych modelach iPhonów: XS, XS Max oraz XR oraz oferujemy nowe ceny na wymianę tyłu w iPhone X, 8 oraz 8 Plus. 

Co się stanie jeżeli upuścisz swojego pięknego, właśnie zakupionego iPhone X lub XS? Po pierwsze pamiętaj, że gwarancja Apple udzielana na urządzenie nie obejmuje takiej naprawy. Po drugie możesz zgodzić się na wymianę telefonu w autoryzowanym serwisie za odpowiednią dopłatą. Trzecia opcja to wizyta w pogwarancyjnym serwisie, gdzie zaoferujemy Ci zamiennik zbliżony do oryginału w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Nowe iPhone są naprawdę piękne ale i kruche. Choć staramy się przypominać naszym klientom o tym, aby zaopatrzyli się w odpowiedni case, który zabezpieczy tylną obudowę nie dziwimy się, że większość z Was woli swojego iPhone w wersji oryginalnej. W końcu szklany iPhone X, iPhone 8, XR czy XS to naprawdę piękny i designerski telefon, którego po prostu żal ukrywać pod obudową. 

Jeżeli jesteś w grupie naszych klientów, którzy cenią piękny design wyżej niż bezpieczeństwo, warto wiedzieć, że wymiana tylnej szyby w iPhone to nie lada wyzwanie.  Aby usunąć tylne szkło należy usunąć każdy komponent i po prostu zastąpić szkło nową, tylną obudową. Chociaż pęknięty wyświetlacz Super Retina na iPhonie X można wymienić bez usuwania biometrycznego sprzętu Face ID lub innych komponentów, np. iPhone X zawiera kilka elementów mocno sklejonych z tylną obudową. Jakby tego było mało, tylny klosz kamery jest drobiazgowo zgrzany z metalową ramą pod spodem, aby utrzymać ścianki guzika mocno przymocowane do obudowy. Z tego powodu naprawa tego panelu trwa dłużej nić chociażby wymiana zbitej szybki w iPhone X, którą zazwyczaj realizujemy w 60 do 120 minut. 

Wymiana tylnego szkła iPhone cennik:

Wymiana tylnego szkła iPhone 8 – 449 zł – NOWA CENA

Wymiana tylnego szkła iPhone 8 Plus – 499 zł – NOWA CENA

Wymiana tylnego szkła iPhone X – 499 zł – NOWA CENA 

Wymiana tylnego szkła iPhone XS – 599 zł

Wymiana tylnego szkła iPhone XS Max – 599 zł 

Wymiana tylnego szkła iPhone XR – 599 zł 

Z uwagi na to, że jest to naprawa, która wymaga od nas szczególnej ostrożności i rozebrania całego urządzenia, czas naprawy to około 3-4 dni roboczych. W Poznaniu naprawę realizujemy w 2 dni robocze. 

Dlaczego warto oddać iPhone w nasze ręce? 

  • ponad 22.000 zrealizowanych napraw w największych polskich miastach
  • ponad 900 pozytywnych ocen w mediach społecznościowych
  • proklienckie podejście, jesteśmy mili, kompetentni i bardzo dokładni 
  • oferujemy 3 miesiące gwarancji na wymienianą część