Smartwatche to zegarki łączące funkcjonalność z elegancją. Taki jest Apple Watch – jak zabezpieczyć zatem Twój zegarek, by móc jak najdłużej się nim cieszyć?

Masz zegarek Apple Watch? Dowiedz się, co zrobić, by długo Ci służył?

Jak zabezpieczyć swój zegarek Apple Watch? Na rynku dostępny jest duży wybór gadżetów i istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie zegarka. Warto od początku mądrze zadbać o swój sprzęt, by służył nam długo i bezawaryjnie. Dowiedz się więcej, jak chronić swój zegarek Apple Watch.

Zaopatrz swój Apple Watch w szkło ochronne hartowane!

Piękny i delikatny zegarek jest narażony podczas użytkowania na uderzenia, otarcia czy zarysowania. Ekrany Apple Watch najczęściej chronione są przez szkło szafirowe, które powoduje, że ekran jest mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne. Jednak w niektórych modelach (jak np. Apple Watch Sport) dobrze jest zabezpieczyć ekran specjalnym szkłem hartowanym, które minimalizuje ryzyko uszkodzenia wyświetlacza.

Załóż etui – lekkie, cienkie, przezroczyste

Jeśli chcesz zwiększyć ochronę swojego zegarka Apple Watch, możesz wyposażyć go w specjalne etui. W żaden sposób nie ogranicza ono obsługi Apple Watcha: swobodnie możesz używać klawisza głównego czy też kręcić koronką. Etui nie wpływa również negatywnie na działanie czujników czy ekranu dotykowego. Wykonane jest z trwałych, elastycznych materiałów o właściwościach antypoślizgowych i z lekkiego tworzywa. Obudowy mają zdolność do amortyzowania siły wstrząsów, minimalizując ryzyko trwałego uszkodzenia zegarka w wyniku na przykład uderzenia czy upadku. Zastosowanie etui jest zatem dodatkowym sposobem na zabezpieczenie Twojego ulubionego zegarka.

Postaw na bransoletę – najwyższy poziom ochrony!

Na rynku znajdziesz bogaty wybór bransolet i pasków do Twojego zegarka. Wybierając bransoletę, postaw na oryginalne produkty Apple Watch. Oferta ta pozwala na indywidualne dopasowanie bransolety do Twojego stylu życia czy wykonywanej pracy. Niezależnie jednak, czy wybierzesz bransoletę sportową, codziennego użytku czy elegancką, zawsze będzie ona łatwa w montażu i wygodna w użytkowaniu. A przede wszystkim – zwiększy ochronę Twojego Apple Watcha.

Zakup podstawkę do swojego zegarka od Apple

Apple Watch nie posiada zbyt wydajnej baterii i zazwyczaj konieczne jest ładowanie zegarka każdego dnia. Zakup podstawki dla Apple Watch ułatwi Ci podłączanie zegarka do zasilania i umożliwi wygodną pracę z zegarkiem również podczas ładowania. Inwestując w podstawkę, zadbasz o komfort i bezpieczeństwo ładowania baterii Twojego smartwatcha, a poza tym, będzie ona doskonałym sposobem na jego przechowywanie i efektowną ekspozycję.

Z szerokiej oferty możesz wybrać takie akcesoria do Apple Watch, które nie tylko ochronią Twój zegarek, ale też podkreślą jego walory estetyczne. Indywidualny dobór gadżetów do Twoich upodobań wzmocni dodatkowo niepowtarzalny charakter Twojego zegarka. Wszak to coś więcej niż tylko zwykły sprzęt. A jeśli konieczna będzie naprawa Apple Watch (wymiana szybki), nie zwlekaj i zwróć się do profesjonalnego serwisu, wykorzystującego oryginalne komponenty i bezpieczne narzędzia.