Marcin Podobiński iHospital serwis Apple

Marcin Podobiński
Apple Guru. Założyciel iHospital.
Absolutny fan designu i możliwości,
jakie dają urządzenia Apple.

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych i najbardziej odważnych wyprzedaży w roku. Odbywają się one, cyklicznie co roku w Stanach Zjednoczonych, na ogół w ostatni piątek listopada, po Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Tym samym, chcąc dołączyć do tego święta miłośników zakupów i łowców okazji, my również przygotowaliśmy dla Was promocję. Jak ją złowić?

Jeśli Twój iPhone nie działa tak, jak oczekujesz, dotknęła go awaria lub zwyczajnie potrzebujesz wsparcia, skorzystaj z poniższych opcji:

Wystarczy, że przyjdziecie do naszego serwisu w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie lub Katowicach w dniach 21-23 listopada, zrealizujecie naprawę za kwotę powyżej 250 zł. Podając przy tym hasło: Black Friday, otrzymacie 50 zł do wydania na dowolne akcesoria, dostępne tego dnia w salonie. Warunek: 50 zł wydajecie tego same dnia, promocyjnych 50 zł nie możecie wymienić na gotówkę, ani na inną naprawę. Jakie przykładowe akcesoria możecie złowić? Pokrowce na Jabłka, ładowarki, głośniki, kable do ładowania, bezprzewodowe ładowarki.  Czekamy na Was w naszych serwisach. Do zobaczenia.