Dawid Markowski
Apple Master.
Serwisuje dla Was sprzęty w Poznaniu,
dlatego musi być po poznańsku:
szybko, sprawnie i w najlepszej cenie

Czy Twoje życie towarzyszy ciągły stres związany z szybko rozładowującą się baterią w Twoim iPhone? Czy każde wyjście z domu wywołuje obawę, że zaraz zabraknie Ci energii? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo energetyczne swojego urządzenia – wymień starą baterię na nową i ciesz się dłuższą pracą na jednym ładowaniu. Co więcej, decydując się na wymianę baterii, otrzymasz od nas ładowarkę z kablem absolutnie za darmo! Ta promocja to doskonała okazja, aby nie tylko zwiększyć wydajność swojego iPhone, ale także zaoszczędzić na dodatkowych akcesoriach.

Jeśli Twój MacBook nie działa tak, jak oczekujesz, dotknęła go awaria lub zwyczajnie potrzebujesz wsparcia, skorzystaj z poniższych opcji:

Dlaczego warto wymienić baterię w swoim iPhone?

  1. Dłuższy czas pracy na baterii – nowa bateria znacząco przedłuża czas działania telefonu bez potrzeby częstego ładowania.
  2. Większa niezawodność – unikniesz niespodziewanych wyłączeń telefonu w najmniej odpowiednich momentach.
  3. Lepsza wydajność systemu – urządzenia z zużytymi bateriami mogą działać wolniej; nowa bateria przywraca pierwotną wydajność.
  4. Oszczędność czasu i nerwów – zapomnij o ciągłym szukaniu miejsca do ładowania w publicznych miejscach.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że sprawdzisz cenę wymiany baterii iPhone w naszym Cenniku i umówisz naprawę przez naszą stronę internetową. Pamiętaj, aby w polu „Wiadomość” wpisać kod promocyjny: BATERIA+ŁADOWARKA.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Promocja trwa do 30 czerwca 2024. Odmień swoje doświadczenia z iPhone i… Don’t worry, be Happle!