Naprawa iPhone 8

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8

Zauważyłeś, że czujnik zbliżeniowy w Twoim iPhone 8 nie reaguje tak, jak powinien? A może w ogóle nie działa? Do najczęściej diagnozowanych przyczyn tego rodzaju usterki zalicza się problemy z oprogramowaniem lub uszkodzenia mechaniczne, takie jak np. zalanie, upadek z dużej wysokości, przegrzanie itp. W iHospital jesteśmy w stanie szybko rozwiązać Twój problem! Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 lub jego wymiana nie muszą być czasochłonne i kosztowne. Zweryfikuj, jak działamy w praktyce. Odwiedź nas w jednej z sześciu placówek stacjonarnych lub skorzystaj z bezpiecznej i wygodnej formy serwisu wysyłkowego dla Klientów z całej Polski!

Serwis iPhone 8 – naprawa czujnika zbliżeniowego

22000
20000
Śróbek

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 8 – jak wygląda proces?

Staramy się, aby naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 była szybka i skuteczna. Nasz serwis składa się z czterech kroków:

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Serwis iPhone 8 rozpoczynamy od przyjęcia Twojego Jabłka w jednej z naszych sześciu placówek stacjonarnych.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Sprawdzamy teraz, co dokładnie było przyczyną awarii czujnika zbliżeniowego.

Sprawdzamy teraz, co dokładnie było przyczyną awarii czujnika zbliżeniowego.

Działamy! Usuwamy przyczynę usterki i jeśli to konieczne, wymieniamy części!

Działamy! Usuwamy przyczynę usterki i jeśli to konieczne, wymieniamy części!

Testowanie i wydanie iPhone 8

Teraz sprawdzamy szczegółowo Twój smartfon. Jeśli naprawa przebiegła pomyślnie, otrzymasz od nas wiadomość SMS, lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Naprawa czujnika zbliżeniowego w iPhone 8 nie musi być czasochłonna i obciążać bardzo Twojego budżetu. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa iPhone  w iHospital była jednym z lepszych rozwiązań, które przywróci Twojemu urządzeniu pełną funkcjonalność! Skorzystaj z naszych usług i sprawdź, jak działamy w praktyce. Przekonasz się, czemu wielu z naszych Klientów pochodzi z polecenia!

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 może być przeprowadzona w naszych placówkach serwisowych w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Możesz również wysłać nam swój telefon w drodze serwisu wysyłkowego.

Czas naprawy tego rodzaju usterki jest uzależniony od rodzaju awarii. Szczegóły poznasz telefonicznie.

Możesz skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego lub odwiedzić nas osobiście. Nie zapomnij tylko zapowiedzieć się telefonicznie!

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.