Naprawa iPhone 8 Plus

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plus

Jednym z możliwych problemów związanym z funkcjonalnością Twojego Jabłka jest awaria czujnika zbliżeniowego. Przyczyn tego rodzaju usterki może być wiele – od tych związanych z oprogramowaniem po kwestie wynikające z uszkodzeń mechanicznych. W zależności od charakteru awarii w iHospital możliwa jest naprawa czujnika zbliżeniowego lub jeśli nie będzie ona możliwa – wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plus. Niezależnie od sytuacji, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług, Sprawdź na własnym telefonie, że serwis Apple może być niedrogi i szybki!

Serwis iPhone 8 Plus – naprawa czujnika zbliżeniowego

22000
20000
Śróbek

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plus – jak wygląda proces?

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plus lub jego naprawa nie muszą być czasochłonne. Od odbioru w pełni funkcjonalnego urządzenia dzielą Cię 4 proste kroki. Jakie?

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Serwis iPhone 8 Plus rozpoczyna się od chwili dostarczenia urządzenia do jednej z sześciu placówek stacjonarnych. Możesz to zrobić osobiście, lub skorzystać z bezpiecznej usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Teraz staramy się znaleźć przyczynę awarii czujnika. Szacujemy też czas niezbędny do naprawy.

W trzecim kroku usuwamy przyczynę usterki – naprawiamy lub wymieniamy czujnik zbliżeniowy.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Sprawdzamy, czy wszystko działa tak, jak powinno. Jeśli tak, poinformujemy Cię o możliwości odbioru telefonu wiadomością SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Naprawa czujnika zbliżeniowego w iPhone 8 Plus w iHospital nie jest ani kosztowna, ani czasochłonna. Dzięki naszemu doświadczeniu z naprawą urządzeń Apple, możesz mieć pewność, że Twoje Jabłko będzie w dobrych rękach! Jeśli się wahasz, zapewniamy Cię, że naprawa iPhone w jednym z naszych serwisów z pewnością Cię usatysfakcjonuje, a zaoszczędzone na niej pieniądze możesz wydać np. na nowy case!

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plus może być zrealizowana w jednej z sześciu naszych placówek. Funkcjonują one w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Możesz jednak wysłać nam swoje Jabłko z każdego miejsca Polski!

Czas naprawy tego rodzaju usterki jest uzależniony od przyczyny i rozległości uszkodzenia. Staramy się jednak, aby telefon trafił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego lub odwiedzić nas osobiście, w jednym z pięciu punktów stacjonarnych. Nie zapomnij nas o tym uprzedzić telefonicznie!

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.