Świąteczna karta podarunkowa

Zastanawiasz się czasami nad niestandardowym pomysłem na prezent dla najbliższych? A szczególnie dla miłośników nowych technologii i Jabłkowego środowiska?
Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W naszych serwisach dostępne są specjalne świąteczne karty podarunkowe. Jeśli ktoś z Twoich bliskich od miesięcy chodzi z zepsutym Jabłkiem, które nieśmiało woła o pomoc, możesz mu sprezentować naprawę w naszym serwisie. Gwarantujemy niesamowitą ulgę i powrót do radości z użytkowania iSprzętu!

Jakie karty mam do wyboru?

  • kartę na konkretną naprawę
  • kartę na wybraną przez Ciebie kwotę
  • kartę z dedykacją
Masz inny pomysł? Możemy przygotować spersonalizowaną kartę na Twoje życzenie.
Kartę możesz odebrać w naszym serwisie, możemy ją wysyłać pod wskazany adres w pięknej kopercie lub wysłać jako PDF gotowy do druku.
It’ s pretty cool ✌.

Złóż zamówienie na kartę podarunkową

Zamówienie voucher
Wybierz rodzaj karty podarunkowej

Dane do wysyłki - wypełnij jeśli wybierasz opcję z wysyłką

Wpisz dane do wysyłki jeśli wybrałeś opcję dostawy na adres.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych *

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone, iPad, MacBook - Wybierz swój serwis Apple

Co mówią o nas klienci?

Odpowiedzialność
"Absolutny TOP serwis Apple w Poznaniu. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Fachowe rozwiązanie a nie wciskanie byle, żeby tylko na kliencie zarobić i nic więcej. To buduje właśnie świadomość marki iHospital i zaufanie wśród klientów. To wyróżnia ich na tle masy podobnych przybytków w Poznaniu. Polecam!"

Mateusz M.

Profesjonalne podejście

"Jestem zachwycony poziomem usług świadczonych przez iHospital. Byłem dziś po raz pierwszy, ale z czystym sumieniem polecam usługi TEJ firmy. Prócz fachowej diagnozy, dodam racjonalnego podejścia do sprawy, bardzo precyzyjnie określono czas wykonania usługi, od samego początku gwarantując sprawne wykonanie zadania."

Piotr Ł.

Czas naprawy

Wymiana przycisku home w iPhone 8 odbyła się błyskawicznie, profesjonalnie. W przeciągu godziny mogłem dalej korzystać z telefonu. Polecam! Osoba pracująca na miejscu bardzo miła i pomocna.

Adam S.

FAQ

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów. 

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów. 

Naprawić można z zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane z płytą główną urządzenia. 

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.