Naprawa Macbook Pro

Wymiana dysku z HDD na SSD w MacBooku

Brakuje Ci miejsca na przestrzeni dyskowej? Twoje urządzenie działa coraz wolniej, co doprowadza Cię do szału? To znak, że potrzebujesz wymiany dysku MacBook Air i Pro z HDD na SSD. Z radością pomożemy Ci w ulepszeniu Twojego sprzętu. Oferujemy nie tylko fachową wiedzę, ale oryginalne i sprawdzone komponenty do naprawy. Nasz serwis MacBook znajdziesz w takich miastach jak Poznań, Katowice, Gdańsk i Kraków. Bezpłatnie wycenimy naprawę sprzętu po przesłaniu przez Ciebie numeru seryjnego MacBooka. Wyjściowa cena to 200 zł + koszt części. To niewiele zważając na bezcenne korzyści, jakie otrzymasz wraz z wymianą dysku na SSD.

Korzyści wymiany dysku MacBook z HDD na SSD

Jest wielu użytkowników MacBooka, jednak nieliczni znają się doskonale na ich specyfice. Dlatego, jeśli zauważysz w swoim sprzęcie następujące objawy:

• brak przestrzeni dyskowej w MacBooku,
  • wolne działanie sprzętu,
  • znaczne obciążenie dysku podczas pracy komputera,
  • zepsucie dysku

to znak, że nadszedł czas na wymianę w MacBooku dysku z HDD na SSD.

Gwarantujemy, że szybko docenisz liczne zalety wymiany dysku w Macbooku, takie jak:

• bardzo szybkie tempo dostępu do danych,
  • zwiększenie szybkości transferu danych,
  • większa wytrzymałość na urazy zewnętrzne czy temperaturę,
  • cicha praca,
  • niższe zużycie prądu,
  • mniejszy ciężar dysku (to istotna zmiana zwłaszcza w przypadku komputerów przenośnych).

Cena: od 200 zł.

Wymiana dysku w Twoim MacBooku to dla nas przyjemność!

Nasze zdolne ręce wymienią dysk w Twoim Macbooku, byś mógł cieszyć się licznymi zaletami nowoczesnego i szybkiego dysku SSD.

Jak wygląda wymiana
dysku w MacBooku?

Obawiasz się, że wymiana dysku potrwa w nieskończoność,  a Ty potrzebujesz MacBooka do pracy? Nie martw się! Jako profesjonaliści od zepsutych Jabłek uporamy się z wymianą dysku na SSD tak szybko jak to możliwe. Pokrótce proces można ująć w 4 krokach:

Oddanie MacBooka do naprawy

Dostarczając sprzęt do iHospital, otrzymasz formularz serwisowy, w którym opiszemy zaistniały problem oraz wszelkie niezbędne do naprawy informacje.

Oddanie MacBooka do naprawy

Zdiagnozujemy problem, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie oraz określimy przewidywany czas i koszt wymiany dysku w MacBooku. Dowiesz się, ile będziesz czekać na swoje Jabłko w nowym wydaniu.

Kompleksowo zajmiemy się wymianą dysku HDD na SSD

Kompleksowo zajmiemy się wymianą dysku HDD na SSD

Testowanie i wydanie urządzenia

Otrzymasz SMS lub mail z informacją o możliwości odbioru sprzętu. Przetestujesz zmiany, a po ich akceptacji, zabierzesz Twojego MacBooka do domu, byś w pełni mógł się cieszyć jego nowym, lepszym wydaniem.

Testowanie i wydanie urządzenia

Kompleksowa wymiana dysku w MacBooku w iHospital

Szybki dysk SSD staje się dzisiaj synonimem niezawodnego i nowoczesnego komputera. Co ciekawe, prędkość najwolniejszych wersji jest i tak lepsza w porównaniu z dyskiem HDD. Wymień go, jeśli dość już masz wolnego działania sprzętu i braku miejsca na dysku. Przekaż nam swój sprzęt, a sprawimy, że pokochasz go na nowo dzięki szybszemu i bardziej efektywnemu działaniu.