To już czas na zmianę komputera? A może i czas na większe zmiany? Od jakiegoś czasu zastanawiasz się, czy warto kupić MacBooka? Mówi się, że laptopy Apple to nie tylko urządzenia – dzięki swojej funkcjonalności stają się towarzyszami każdego dnia. Warto jednak wiedzieć, czy opłaca się kupić MacBooka, w odniesieniu do tego, w jaki sposób będziemy na nim pracować.

Co warto wiedzieć o MacBookach?

Słyszałeś, że MacBooki się zawieszają, ale Twoja znajoma twierdzi, że w jej przypadku nigdy nie miało to miejsca? Pośród wielu opinii można się zagubić, a wtedy kwestia, czy warto kupić MacBooka, staje się jeszcze większym dylematem. Do tego często dochodzi także pytanie, czy warto kupić MacBooka Air, czy może jednak Pro. Przekonaj się zatem, co warto wiedzieć o MacBookach, by zdecydować się na rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom.

  1. MacBooki posiadają wyświetlacz, dzięki któremu wszystko jest optymalnie wyraźne i precyzyjne, co zwiększa komfort użytkowania i sprawia, że łatwiej jest skupić wzrok na ekranie.
  2. Klawiatura w laptopach Apple sprzyja szybkiemu pisaniu.
  3. Wielkie możliwości ukryte są w niewielkich gabarytach. Zastanawiając się, czy opłaca się kupić MacBooka, rozważamy jego funkcjonalność. Warto wiedzieć, że nawet niewielkie MacBooki Air m.in. posiadają wydajne procesory czy umożliwiają rozbudowę pamięci RAM.
  4. MacBooki wyposażone są w baterie, które umożliwiają pracę przez cały dzień bez konieczności podłączania urządzenia do zasilania.

Czy warto kupić MacBooka?

Więc opłaca się kupić MacBooka, czy nie? Urządzenia doskonale sprawdzają się w pracy mobilnej, ale i podczas 8 godzin pracy w biurze czy w domu okazują się niezawodne. Biorąc pod uwagę zalety i wady MacBooka, funkcjonalność, bezawaryjność i łatwość w obsłudze, można śmiało stwierdzić, że dla grafików, marketingowców, właścicieli firm, freelancerów i osób pracujących na co dzień z komputerem, Mac stanie się wiernym kompanem.

Na co zwracać uwagę przy zakupie MacBooka?

Na początku rodzaj – a są trzy. Zatem jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić MacBooka Air, warto wziąć pod uwagę nie tylko powyższe zalety urządzeń Apple, ale także specyfikę. MacBook w wersji Air to urządzenie zaprojektowane głównie z myślą o pracy mobilnej. Jest lekki i niewielki, dlatego idealnie sprawdzi się dla każdego, kto dużo podróżuje i nie chce marnować czasu.

W takim razie kiedy i czy warto kupić MacBooka Pro? Urządzenia z tej serii są droższe, ale pozwalają korzystać z wielu udogodnień, ponieważ zawierają wszelkie nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające szerokie możliwości pracy.

Dostępna jest też klasyczna wersja, czyli po prostu MacBook. Czy opłaca się kupić MacBooka w wersji podstawowej? Tak, jeśli szukasz wszechstronnego rozwiązania – jest to model najbardziej uniwersalny spośród propozycji Apple.

Parametry

Czyli, co jeszcze należy wziąć pod uwagę, by kupić MacBooka – z serii tradycyjnej, Air lub Pro – który będzie odpowiedzią na nasze potrzeby:

  • przeznaczenie,
  • rozdzielczość,
  • pamięć RAM,
  • procesor i karta graficzna,
  • dysk twardy,
  • głośniki i kamera

A co jeśli MacBook się zepsuje?

Wtedy możesz liczyć na profesjonalny serwis MacBook w iHospital. Doskonale rozumiemy zarówno potrzeby Twoje, jak i Jabłek, dzięki temu wybieramy optymalne rozwiązania, tak byś mógł pracować komfortowo i korzystać przez długi czas z pełnych możliwości MacBooka.