Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa kamery przedniej iPhone 7 Plus

Uszkodzenie przedniego aparatu to poważna usterka telefonu. Na szczęście naprawa kamery z przodu iPhone 7 Plus nie jest dla nas żadnym wyzwaniem. Kiedy należy zgłosić się do serwisu? Jeśli zdjęcia robione przednim aparatem są złej jakości, a rozmowy przez Facetime już dawno przestały sprawiać Ci przyjemność, konieczna może być wymiana kamery przedniej w iPhone 7 Plus. Brak telefonu bywa problematyczny, dlatego w iHospital naprawimy Twoje Jabłko w 60 minut. Nie musisz też martwić się o bezpieczeństwo smartfona – podczas naprawy kamery przedniej w iPhone 7 Plus korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych narzędzi. Odwiedź nasz serwis Apple lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a Twoje selfie znowu będą wyraźne. Znajdziesz nas w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Zapraszamy!

Serwis iPhone 7 Plus – naprawa kamery przód

22000
20000
Śróbek

Naprawa kamery przedniej iPhone 7 Plus - jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Oddaj telefon do naprawy w jednym z naszych punktów. Na miejscu sporządzimy protokół, z którego dowiesz się, jaki jest przewidywany zakres i koszt prac. Możesz też bezpłatnie wysłać do nas telefon kurierem.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Przeprowadzimy szczegółową diagnozę usterki. Dzięki temu masz gwarancję, że dokładnie określimy problem, który należy rozwiązać.

Do wymiany kamery przód iPhone 7 Plus używamy tylko sprawdzonych narzędzi. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo telefonu ani jakość wykonanej usługi.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Zanim wydamy Ci telefon, upewnimy się, że wszystko działa, jak należy. Gdy przetestujemy iPhone`a, wyślemy Ci maila lub SMS, że jest gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Przednia kamera w Twoim iPhone 7 Plus nie działa poprawnie? Przekaż telefon w ręce doświadczonych serwisantów, by mieć pewność, że naprawa przebiegnie bezproblemowo. Cenimy sobie precyzję, a do pracy wykorzystujemy tylko najlepsze części i narzędzia. Dzięki temu wiesz, że Twoje urządzenie jest z nami bezpieczne. Skontaktuj się z iHospital – naprawa kamery przód w iPhone 7 Plus to nasza specjalność.

Upewnij się, że przednia kamera telefonu nie jest sprawna. Jeśli nie działa lub robi zdjęcia złej jakości, skontaktuj się z nami.

Naprawa nie zajmie nam więcej niż 60 minut.

Przynieś telefon do naszego serwisu lub wyślij go kurierem

Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Cenimy sobie dokładność i dbamy o profesjonalną obsługę. Naszą skuteczność potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych klientów.

iHospital to naprawa iPhone, a także Apple Watch, iPad i MacBook.