Naprawa iPad Air 2

Wymiana głośnika iPad Air 2

Masz wrażenie, że Twój iPad ma problem z odtwarzaniem dźwięku? Słychać z niego szumy lub niemal nic? Być może potrzebna będzie wymiana głośnika iPad Air 2. Odwiedź nasz serwis iHospital, a jako specjaliści, kompleksowo zajmiemy się wymianą głośnika. Czekamy na Ciebie w takich miastach jak Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk.

iPad Air 2 - wymiana głośnika w serwisie iHospital

Wymiana głośnika w iPad Air 2 sprawi, że na nowo będziesz mógł cieszyć się wszystkimi dźwiękami z urządzenia. Zgłoś się do nas, specjalistów z iHospital, a wymienimy głośnik, używając bezpiecznych narzędzi oraz oryginalnych części. Zapewniamy również bezpłatną diagnozę sprzętu przed oddaniem go do naszego serwisu.

Nie czekaj, już teraz umów Jabłko na wizytę w iHospital!

Kto jak kto, ale my znamy się doskonale na sprzęcie Apple! Jabłka to nasza praca i pasja zarazem, dlatego każde iPad opuszczający iHospital zyskuje nowe życie!

22000
20000
Śróbek

Wymiana głośnika w iPad Air 2 - jak to robimy?

Już tylko 4 kroki dzielą Cię od radości z nowego głośnika iPad Air 2 oraz z pełnej funkcjonalności Twojego Jabłka. Oto one!

Oddanie iPada Air 2 do naprawy

Przyjdź do naszego serwisu, a wypiszemy protokół serwisowy, w którym określimy rodzaj usterki oraz inne niezbędne do wymiany głośnika informacje.

Oddanie iPada Air 2 do naprawy

Ustalimy przyczynę usterki oraz możliwe rozwiązania. Dowiesz się również, jak długo potrwa wymiana.

Wymiana głośnika

Wymienimy głośnik na nowy. Zajmie nam to 5-10 dni – w zależności od diagnozy urządzenia. Poinformujemy Cię, kiedy Twoje Jabłko będzie gotowe do odbioru.

Wymiana głośnika

Testowanie i wydanie iPada Air 2

Na koniec przetestujemy Twoje Jabłko, by być w pełni pewnym, że może opuścić już iHospital i poradzić sobie w codziennym użytkowaniu. Udzielamy gwarancję na wymienione części, byś mógł spokojnie cieszyć się tabletem.

Testowanie i wydanie iPada Air 2

Wymiana głośnika iPad Air 2

Do każdego sprzętu Apple podchodzimy indywidualnie i troszczymy się, jak najlepiej potrafimy. Jako profesjonaliści nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia, a najważniejsze w naszej pracy jest zadowolenie właścicieli Jabłek z w pełni funkcjonalnych sprzętów. Odwiedź nasz serwis iPad i ciesz się nowym życiem Twojego Jabłka dzięki wymienionemu głośnikowi w iPad Air 2.