Naprawa iPad Air 2

Wymiana ekranu iPad Air 2

Jeśli w Twoim iPad Air 2 wymiana ekranu to konieczność, zgłoś się do nas jako specjalistów od zepsutych sprzętów Apple. Znamy się doskonale na naprawie Jabłek, dlatego będziesz mógł cieszyć się sprzętem szybciej, niż myślisz. Czekamy na Ciebie w naszych serwisach w miastach: Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków.

Wymiana ekranu iPad Air 2 - zaufaj specjalistom

Jeśli widzisz na ekranie czarne pasy, plamy lub został on uszkodzony mechanicznie, zgłoś się do nas jak najszybciej. W zależności od stopnia usterki wymienimy ekran w iPadzie Air 2 w ciągu 5-10 dni. Twoje rozstanie z ukochanym Jabłkiem, nie będzie trwało długo, a uwierz nam, choć krótko to warto będzie czekać.

Cena standardowa 1100 zł

Czekamy na Ciebie w serwisie iHospital!

Nasza miłość do Jabłek i innych sprzętów Apple pozwoliła nam wspiąć się na wyżyny naszych możliwości, dzięki temu z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się każdym uszkodzonym Jabłkiem.

22000
20000
Śróbek

Wymiana ekranu w iPad Air 2 potrwa szybciej niż myślisz. Ujęliśmy ją w 4 krokach.

Oddanie iPada Air 2 do naprawy

Na początku uzupełnimy formularz serwisowy, w którym opiszemy stopień usterki oraz możliwe rozwiązania.

Oddanie iPada Air 2 do naprawy

Znajdziemy przyczynę, zaproponujemy rozwiązanie oraz określimy, jak długo potrwa rozstanie z Twoim Jabłkiem.

Naprawa potrwa szybciej, niż myślisz. W zależności od stopnia zaawansowania usterki ekranu będzie to 5-10 dni. Wykorzystujemy przy tym oryginalne części i sprawdzone rozwiązania.

Testowanie i wydanie iPada Air 2

Poinformujemy Cię kiedy Twój iPad Air będzie gotowy do odbioru. Sprawdzisz, jak działa naprawiony sprzęt, a jeśli wszystko będzie w porządku, opuścisz z nimi iHospital i na nowo będziesz cieszyć się jego wspaniałym wyglądem i funkcjonalnością.

Testowanie i wydanie iPada Air 2

Wymiana ekranu iPad Air 2

Nasz serwis iPad to miejsce, w którym praca jest prawdziwą pasją. Staramy się, jak możemy, by być na bieżąco z nowinkami w świecie Jabłek. Dzięki temu naprawiamy sprzęt rzetelnie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Używamy oryginalnych części i udzielamy na nie gwarancji. Korzystamy przy tym z profesjonalnych narzędzi i traktujemy Jabłka wyjątkowo delikatnie, by czuły się w pełni zaopiekowane.