Naprawa iPhone 7 Plus

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus

Masz problem z ekranem telefonu? Nie czekaj – podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus trwa tylko godzinę, a może uratować Twoje urządzenie przed poważniejszymi usterkami. Jako serwis Apple gwarantujemy szybką obsługę, jak również dokładną diagnostykę i pełne zaangażowanie doświadczonych specjalistów. Dzięki temu masz pewność, że naprawa telefonu w iHospital przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Jak się z nami skontaktować? Odwiedź jeden z naszych serwisów w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Warszawie lub Gdańsku, a jeśli interesuje Cię naprawa wysyłkowa – wypełnij krótki formularz na stronie. Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus to usługa, którą realizowaliśmy wiele razy, dlatego nie musisz martwić się o skuteczność naprawy.

Serwis iPhone 7 Plus – podklejenie ramki wyświetlacza

22000
20000
Śróbek

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus – jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Przynieś urządzenie do jednego z naszych serwisów. Na miejscu wypełnimy formularz, w którym znajdziesz informacje o zakresie naprawy. Możesz też wysłać do nas telefon kurierem.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Po przyjęciu Twojego telefonu wykonamy dokładną diagnozę problemu. Dzięki temu naprawa iPhone 7 Plus przebiegnie szybciej, a Ty odbierzesz w pełni sprawne urządzenie.

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus wymaga precyzji i doświadczenia. Nasi specjaliści poradzą sobie z tym zadaniem bez problemu.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Zawsze testujemy sprzęt po zakończeniu naprawy. Gdy będziemy pewni, że rozwiązaliśmy problem, wyślemy Ci maila lub SMS, że telefon jest gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Uszkodzenie ramki wyświetlacza może przydarzyć się każdemu – wystarczy, że telefon wypadnie z kieszeni i uderzy w twardą powierzchnię. W takim wypadku warto powierzyć naprawę iPhone`a profesjonalnemu serwisowi. Dzięki temu unikniesz dodatkowych problemów i poważniejszych usterek. W iHospital zaoferujemy Ci optymalne cenowo rozwiązanie oraz szybką realizację usługi. Przekaż nam telefon, a zajmiemy się profesjonalnym podklejeniem ramki wyświetlacza iPhone 7 Plus.

Serwis jest konieczny, jeśli ramka wyświetlacza zaczęła się odklejać.

Przynieś telefon do serwisu iHospital lub wyślij go do nas kurierem.

Nasze punkty serwisowe znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Naprawa produktów Apple to nasza pasja. Wiele osób trafia do nas z polecenia, a zadowoleni klienci chętnie wracają do naszego serwisu.

Naprawa iPhone to nie wszystko. Oferujemy również serwis Apple Watch, iPad i MacBook.