Naprawa wibracji iPhone 6s Plus

Jeśli Twój smartfon wibruje za słabo lub mechanizm wibracji w ogóle przestał działać, zgłoś się iHospital. Naprawa wibracji iPhone 6s Plus zajmie nam niecałą godzinę, a Tobie przywróci pełny komfort korzystania z Jabłka. Wybierz nasz serwis Apple, w którym kompleksowo naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane usterki iPhone. Gdańsk, Katowice, Kraków i Poznań (Jeżycach i Polanka) to miasta, w których działamy stacjonarnie. Realizujemy również naprawę wysyłkową.

Profesjonalna naprawa iPhone, korzystanie z nowoczesnych narzędzi, montowanie oryginalnych części i wysokiej jakości komponentów, a do tego atrakcyjna cena - tak w skrócie można przedstawić nasze największe atuty. Sprawdź również liczne opinie naszych zadowolonych Klientów, którym naprawiliśmy łącznie ponad 30 tysięcy urządzeń z logo Jabłka. Poza tym, u nas zawsze możesz liczyć na pozytywną atmosferę i przydatne wskazówki dotyczące korzystania z Apple.

Naprawimy wibrację w Twoim iPhone 6s Plus w iHospital!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Po przekazaniu przez Ciebie iPhone 6s Plus wypełniamy formularz serwisowy, a w nim m.in.: opisujemy usterkę, wskazujemy orientacyjny termin i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Przeprowadzimy szczegółową diagnozę telefonu, ustalimy przyczynę uszkodzenia wibracji oraz zaplanujemy naprawę.

Naprawa iPhone 6s Plus

Wymienimy mechanizm wibracji w Twoim iPhone 6s Plus na nowy, korzystając przy tym ze specjalistycznych narzędzi. Zwykle zajmuje nam to nie więcej niż godzinę.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Po naprawie ponownie przetestujemy sprawność wibracji w Twoim iPhone 6s Plus. Zapewniamy również kilkumiesięczną gwarancję po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Naprawa wibracji iPhone 6s Plus

Brak działającej wibracji w smartfonie może być dużym utrudnieniem, szczególnie dla osób, które często muszą wyciszać dźwięki w telefonie. Nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj naprawę w iHospital. Szybko, a przy tym w pełni profesjonalnie usuniemy usterkę, wymieniając mechanizm wibracji na nowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że sygnał wibracji nie zawiedzie Cię, kiedy najbardziej będziesz go potrzebować. Otrzymasz również gwarancję na wykonaną naprawę.

iHospital to sprawdzony przez tysiące użytkowników pogwarancyjny serwis Apple, w którym większość standardowych napraw realizujemy „od ręki”, korzystając ze specjalistycznych narzędzi i wysokiej jakości części. Możesz odwiedzić nasze punkty osobiście lub skorzystać z naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że zapakujesz telefon i nadasz go za pomocą bezpłatnego kuriera (zamówisz na naszej stronie), a my zajmiemy się kompleksową naprawą, o której będziemy Cię na bieżąco informować. Zapraszamy do iHospital!

Jeśli wibracja w Twoim iPhone 6s Plus jest za słaba lub nie działa wcale, zgłoś się do naszego serwisu.

Naprawa wibracji iPhone 6s Plus to w iHospital 200 zł w promocyjnej cenie.

Naprawa wibracji w iPhone 6s Plus zajmuje nam zwykle nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub przez inną osobę. Możesz skorzystać też z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera.

W Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej skorzystasz z usług iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.