Naprawa iPhone XS

Naprawa przycisku On/Off iPhone XS

Twój iPhone nie chce się włączyć, ani wyłączyć? Czasami przyczyna takiego stanu tkwi w problemie z baterią, ale nie zawsze! W niektórych przypadkach to właśnie przycisk On/Off został uszkodzony i odmawia posłuszeństwa. Wtedy niezbędny jest profesjonalny serwis iPhone XS. W iHospital doskonale wiemy, że zależy Ci na czasie i oszczędności. Dzięki doświadczeniu i dostępności nie do jednego, lecz kilku serwisów w całej Polsce. Możesz mieć pewność, że naprawa Twojego Jabłka będzie szybka, niedroga i co najważniejsze – trwała i to niezależnie od tego, czy awarię spowodował upadek telefonu, jego zalanie, czy problem z oprogramowaniem. Dbając o doskonały stan techniczny swojego iPhona zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić przycisk On/Off w iPhone XS do pełnej funkcjonalności.

Serwis iPhone XS – naprawa przycisku On/Off

Naprawa przycisku On/Off iPhone XS – jak wygląda proces?

Serwis iPhone XS możesz podzielić na cztery proste kroki – jeśli chcesz wiedzieć, jakie – czytaj dalej! Pamiętaj tylko, by zachować formularz naprawy do czasu odbioru swojego iPhone XS.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Serwis iPhone XS rozpoczyna się od zdania telefonu do jednej z naszych placówek iHospital. Serwisant wypełnia dokładnie formularz naprawy i przekazuje go wraz z urządzeniem do naprawy.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Teraz sprawdzamy dokładnie co jest przyczyną awarii przycisku On/Off w iPhone XS. Serwis oszacuje również przewidywany czas naprawy.

Na tym etapie usuwamy usterki, wymieniamy części itp. – zakres czynności jest zwykle uzależniony od przyczyny awarii. Przywracamy Twojemu smartfonowi pełną sprawność techniczną!

Testowanie i wydanie iPhone XS

Testujemy urządzenie i sprawdzamy, czy przycisk On/Off  został naprawiony. Teraz zaprosimy Cię po odbiór SMSem lub mailem.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Serwis iPhone XS może być niedrogi, szybki i skuteczny. Brzmi jak puste hasło marketingowe? Nie musi tak być! W iHospital sprawnie przywrócisz pełną funkcjonalność swojego Jabłka – bez względu na to, czy jest to naprawa przycisku On/Off, czy serwis iPhone XS związany z błędem oprogramowania. Jednak niezależnie od przyczyny awarii, możesz liczyć na to, że naprawa iPhone w jednym z naszych „szpitali” iHospital może okazać się najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem.

Serwis iPhone XS funkcjonuje w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego dla osób z całej Polski.

Staramy się, aby naprawa Twojego Jabłka przebiegała zawsze jak najszybciej. Niektóre usterki naprawiamy od ręki, a na inne musisz poczekać nieco dłużej.

Możesz zrobić to osobiście, korzystając z jednego ze stacjonarnych punktów iHospital lub wybrać bezpieczną usługę wysyłkową, dedykowaną Klientom z całej Polski.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook czy iPad.