Naprawa iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus

Naprawa przycisku on off iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus

Wszystko wskazuje na to, że w Twoim smartfonie niezbędna jest naprawa przycisku On/Off iPhone? Zgłoś się do iHospital - przeprowadzimy kompleksowy serwis Apple i naprawimy Twój iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus, byś znów mógł wygodnie z niego korzystać. Poznań (Jeżyce i Polanka), Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz punkty iHospital. Z myślą o wszystkich miłośnikach Jabłek, realizujemy także opcję naprawy wysyłkowej.

Przycisk On/Off zacina się w Twoim iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus, a może w ogóle przestał działać? Cokolwiek się z nim stało, zapraszamy do iHospital. To miejsce, w którym spotkasz doświadczonych fachowców, a zarazem pasjonatów sprzętów z logo Jabłka. Dzięki naszej precyzji, doświadczeniu i doskonałej jakości komponentom, skutecznie naprawimy przycisk On/Off w Twoim smartfonie, a przy tym w dobrej cenie i w mniej niż godzinę!

Naprawa przycisku On/Off iPhone 6 / 6 s

Naprawa przycisku On/Off iPhone 6 Plus

Naprawa przycisku On/Off iPhone 6s Plus

Naprawimy przycisk On/Off w Twoim iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus

Kiedy w Twoim iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus konieczna jest naprawa przycisku On/Off nie zwlekaj i zgłoś się do iHospital! Usunięcie usterki potrwa zaledwie godzinę, więc nie na długo rozstaniesz ze swoim iPhonem, za to zyskasz pełny komfort korzystania z niego. Zarezerwuj wizytę telefonicznie, mailowo lub przekaż smartfon przez darmowego kuriera (zamów go na naszej stronie) lub najbliższy Paczkomat.

22000
20000
Śróbek

Dowiedz się, jak przebiega naprawa przycisku On/Off w iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus w iHospital

Obawiasz się, że naprawa iPhone 6 potrwa w nieskończoność? Wręcz przeciwnie - naprawimy przyciski w niecałą godzinę, a przy tym w pełni profesjonalnie. Sprawdź, jak przebiega wizyta w iHospital.

Oddanie iPhone  6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus do naprawy

Na początku przygotujemy formularz przyjęcia smartfona do serwisu. Znajdą się w nim niezbędne informacje jak: dokładny opis usterki oraz przewidywalny czas i koszt wymiany przycisków.

Oddanie iPhone  6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus do naprawy

Gwarantujemy darmową diagnozę  iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus przy realizacji naprawy w iHospital. Ustalimy przyczynę usterki, a następnie sposób oraz całkowity koszt i czas naprawy – o wszystkim Cię poinformujemy.

Naprawa przycisku On/Off iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus

Jeśli problem dotyczy wyłącznie naprawy przycisków, zrealizujemy ją w mniej niż 60 minut. W innym przypadku może się wydłużyć (gdyby tak się stało, ustalimy to z Tobą po diagnozie). Starannie naprawimy przycisk On/Off przy użyciu specjalistycznych, bezpiecznych dla Twojego smartfona narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus

Na koniec przetestujemy przycisk On/Off w Twoim iPhonie, by upewnić się, że działają jak nowe! Zapewniamy także gwarancję na wykonaną naprawę iPhone.

Testowanie i wydanie iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus

Naprawa przycisku On/Off iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus

Niesprawny przycisk On/Off iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus znacznie utrudnia korzystania ze smartfona. Nie musisz dłużej męczyć się z tą usterką, jako specjaliści z iHospital sprawnie i rzetelnie naprawimy ją “od ręki” - tego samego dnia, w którym Twój iPhone trafi do serwisu. Zaufało już nam ponad 30 tysięcy miłośników Apple, teraz czas na Ciebie!

Przycisk On/Off w Twoim smartfonie zacina się lub w ogóle nie działa? Nie możesz przez to wygodnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Koszt naprawy przycisku On/Off iPhone 6 / 6 s / 6 Plus / 6s Plus waha się od 150 zł- 200 zł (w zależności od modelu). Aktualne ceny usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

W naszym profesjonalnym serwisie Apple naprawimy przycisk On/Off w zaledwie 60 minut – tyle zwykle potrzeba, byś na nowo mógł wygodnie korzystać ze swojego smartfona.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Realizujemy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zbitą szybkę, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik audio oraz naprawimy skomplikowane usterki na płycie głównej.