Naprawa Macbook Pro

Wymiana baterii Macbook Pro Retina

Wskaźnik naładowania pokazuje 20%, a mimo to Jabłko się wyłącza? Wymiana baterii w MacBooku Pro Retina przywróci urządzeniu dawną sprawność. Wiemy jak zająć się Twoim urządzeniem Apple, by zadbać o jego prawidłowe działanie i sprawić, że przyjemność z pracy będzie taka sama jak na początku. Zapomnij o zabieraniu ze sobą ładowarki dosłownie wszędzie!

Jeśli zmagasz się ze słabą baterią w MacBooku Pro Retina, odwiedź nasz wybrany serwis MacBook. Leczymy Jabłka w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Cena wymiany baterii jest uzależniona od modelu i numeru seryjnego Twojego MacBooka.

Cena: 519-799 zł.

Umów się na naprawę swojego Maca

Wymiana baterii w MacBooku Pro Retina 13" lub 15" to szybki sposób na odzyskanie wygody z użytkowania urządzenia. Równie szybko umówisz się na naprawę - wystarczy, że skontaktujesz się z nami, by ustalić dogodny termin.

Jak w iHospital wygląda wymiana baterii w MacBooku Pro Retina?

Proces naprawy możemy przedstawić Ci w 4 krokach. Co ważne, decydując się na wymianę baterii w MacBooku Pro Retina 15" lub 13", otrzymasz od nas formularz naprawy. Zachowaj go, ponieważ jest niezbędny do odbioru naprawionego urządzenia.

Oddanie MacBooka do naprawy

Na początku przekażemy Ci formularz serwisowy, gdzie znajdzie się opis usterki oraz informacje niezbędne do zrealizowania usługi.

Oddanie MacBooka do naprawy

Przed przystąpieniem do naprawy zdiagnozujemy urządzenie i ustalimy przyczynę uszkodzenia, by działać optymalnie.

Naprawę przeprowadzimy sprawnie i skutecznie, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części.

Testowanie i wydanie MacBooka

Kiedy wymiana baterii w Twoim MacBooku Pro Retina zostanie przeprowadzona, poinformujemy Cię SMS-em lub mailem. Zanim wydamy Ci urządzenie, sprawdzimy, czy na pewno udało się przywrócić jego sprawność.

Testowanie i wydanie MacBooka

Wymiana baterii MacBook Pro Retina - zoptymalizuj wydajność Twojego Jabłka

Słaba bateria ogranicza funkcjonalność Twojego Jabłka? Wymiana baterii MacBook Pro Retina w iHospital rozwiąże ten problem! Oferujemy profesjonalną usługę, dzięki której Twój sprzęt odzyska pełną wydajność i mobilność. Jestesmy ekspertami w dziedzinie napraw i serwisu urządzeń Apple. Zajmujemy się naprawą sprzętów z Jabłkiem na co dzień, dlatego powierzając nam wymianę baterii w swoim Macu masz pewność, że trafia on w ręce specjalistów. Nasze usługi obejmują nie tylko wymianę baterii MacBook Pro Retina, ale również wymianę baterii MacBook Air, wymianę baterii MacBook Pro oraz wiele innych napraw. Niezależnie od tego, jaki problem masz ze swoim sprzętem, pomożemy Ci go rozwiązać.

MacBook Pro Retina - wymiana baterii w iHospital

Wymiana baterii MacBook Pro Retina jest przeprowadzana przez naszych specjalistów sprawnie i precyzyjnie. Dzięki temu odzyskasz swoje Jabłko w krótkim czasie. Możesz skorzystać z naszych usług w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, wybierając jedną z pięciu lokalizacji. Oferujemy także opcję wysyłki, aby ułatwić Ci proces naprawy. Nie pozwól, aby wyczerpana lub słaba bateria spowalniała pracę Twojego Maca. Skorzystaj z usługi wymiany baterii MacBook Pro Retina i przywróć swojemu Jabłku pełną sprawność. Odzyskaj wydajność i ciesz się niezawodnym funkcjonowaniem swojego MacBooka Pro Retina!

Twój Macbook Pro Retina działa tylko, kiedy jest podłączony do ładowania, niczym komputer stacjonarny? Nie możesz pracować na nim gdziekolwiek, bo bez prądu nie działa? Czas pożegnać ten problem. Dzięki wymianie w iHospital, Twój Macbook Pro Retina zyska nową baterię, a Ty radość z jego pełnej sprawności.

Wymiana baterii w Macbook Pro Retina to w iHospital atrakcyjna cena 500-550 zł. Aktualne koszty usług i ceny promocyjne zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. W większości przypadków wymianę baterii w Macbook Pro Retina realizujemy już tego samego dnia, w którym sprzęt trafił do serwisu. Chyba że znajdziemy w nim dodatkowe usterki.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy aż w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple i znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek, naprawiliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń i poznaliśmy je dosłownie z każdej strony. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach zawsze jest wesoło.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Odkryliśmy już większość tajemnic sprzętów Apple, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!