Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone 8 / 8 Plus

iPhone 8 / 8 Plus GSM Module Repair

Twój telefon nie wykrywa karty SIM lub ma problem ze złapaniem zasięgu? Być może niezbędna jest wymiana Baseband iPhone 8/8 Plus. Moduł GSM odpowiedzialny jest m.in. za możliwość wykonywania i odbierania połączeń głosowych, tekstowych i MMS. Dzięki niemu możesz także korzystać z pakietu Internetu. Nie da się ukryć, że bez tych wszystkich funkcji, iPhone nie może w pełni funkcjonować. Nie zwlekaj i oddaj telefon do jednego z naszych 5 serwisów iHospital!

Nie martw się, wymienimy moduł GSM iPhone 8/8 Plus

Nasz serwis Apple zapewnia skuteczną naprawę nawet najbardziej skomplikowanych usterek iPhone. Czekamy na Twój telefon w naszych 5 punktach iHospital w 4 miastach: Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Gdańsk, Kraków. Dzięki naszej rzetelnej i kompleksowej naprawie modułu Baseband iPhone 8/8 Plus, na nowo będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji Jabłka w pracy i w domu.

Który serwis wybierasz?

Nie warto zwlekać z naprawą, gdy awaria modułu GSM iPhone 8/8 Plus uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Możesz też skorzystać z wygodnej formy naprawy wysyłkowej z opcją darmowego kuriera. Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie formularz. Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku!

22000
20000

Przekonaj się, jak wymieniamy Baseband iPhone 8/8 Plus w iHospital

Nasz serwis Apple to miejsce, w którym zawsze profesjonalnie podchodzimy do naprawy. Przywróciliśmy do sprawności już ponad 30 tysięcy Jabłek. Problem Basebandu to skomplikowana usterka na płycie głównej, dlatego jej naprawa może potrwać 7-14 dni. Zobacz, jak będzie wyglądać.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Pierwszym krokiem jest dostarczenie iPhone 8/8 Plus do jednego z naszych 5 serwisów, w którym przygotujemy formularz naprawy. Opiszemy w nim m.in. usterkę oraz sugerowany koszt i czas jej naprawy.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Szczegółowo zbadamy Jabłko w laboratorium, by przekonać się, czy konieczna jest wymiana Basebandu iPhone 8/8 Plus, czy problem z zasięgiem leży po innej stronie. Następnie wybierzemy najbardziej skuteczny i optymalny kosztowo sposób naprawy iPhone 8.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 8/8 Plus

Jeśli usterka będzie powiązana z płytą główną, Twoje urządzenie trafi do naszego laboratorium, gdzie przejdzie specjalistyczną naprawę i szczegółowe testy. Może to zająć do 14 dni roboczych. W tym czasie upewnimy się, że Twój telefon jest w pełni sprawny.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Na koniec raz jeszcze przeprowadzimy szczegółowe testy urządzenia w laboratorium. Poinformujemy Cię, kiedy Twój naprawiony iPhone 8/8 Plus będzie gotowy do odbioru. Otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję po serwisie, więc będziesz mógł na nas liczyć znacznie dłużej.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone 8/8 Plus

Bez względu na to, z jakich funkcji telefonu korzystasz najczęściej, brak możliwości wykonywania i odbierania połączeń (w tym alarmowych) może być uciążliwy. Po co się męczyć, skoro można oddać iPhone w ręce profesjonalnych serwisantów, którzy przy użyciu bezpiecznych sprawdzonych narzędzi i oryginalnych komponentów Apple, wykonają naprawę iPhone, w tym wymianę GSM. Nie zwlekaj i umów się na wizytę do iHospital!