Naprawa iPhone 8 / 8 Plus

Naprawa pamięci NAND iPhone 8 / 8 Plus

Twój iPhone stale powiadamia Cię o braku pamięci? Próbujesz ciągle coś w nim usuwać, lecz problem nie znika? Możliwie, że niezbędna jest naprawa pamięci NAND iPhone 8/8 Plus. Nie martw się, naprawa Apple to specjalność naszego serwisu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

Naprawa pamięci NAND iPhone 8/8 Plus w serwisie iHospital

Od lat naprawiamy sprzęt Apple i nie boimy się żadnych usterek. Przy pojemności 32 GB, o uszkodzeniu pamięci NAND zwykle informują błędy 9, 14, 4013, 4014. Nie męcz się i poradź się nas - specjalistów z iHospital, którzy szybko uporają się z usterką. Wykorzystujemy przyjazne dla Twojego sprzętu narzędzia i oryginalne części, na które otrzymasz gwarancję.

Oddaj Twój iPhone 8/8 Plus w nasze zdolne ręce!

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w sprzętach Apple i odkryliśmy wiele tajemnych zakamarków iPhonów. Dzięki temu sprawnie uporamy się z usterkami i przywrócimy Twoje Jabłko do życia!

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak naprawiamy pamięć NAND w iPhone 8/8 Plus w iHospital

Naprawa pamięci NAND iPhone 8/8 Plus z pewnością ułatwi Ci korzystanie ze wszystkich funkcji Jabłka. Nie czekaj, umów się na wizytę w serwisie Apple. Można ją podzielić na 4 części.

Oddanie MacBooka do naprawy

Naprawa iPhone 8 rozpocznie się od oddania go przez Ciebie do naszego serwisu Apple i wspólnego spisania protokołu.

Oddanie MacBooka do naprawy

Określimy, co jest przyczyną usterki i czy niezbędna jest wymiana pamięci NAND iPhone 8/8 Plus. Dowiesz się, jak długo może potrwać Twoja rozłąka ze sprzętem i ile będzie Cię ona kosztować.

Naprawa pamięci NAND iPhone 8/8 Plus

Wymienimy układ NAND iPhone 8/8 Plus lub naprawimy inne zdiagnozowane usterki. Możliwe, że Twój sprzęt czeka również wizyta w naszym laboratorium i szczegółowe testy, a jego naprawa potrwa 7-14 dni.

Naprawa pamięci NAND iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Odbierzesz Twoje Jabłko. Już w naszym serwisie będziesz mógł sprawdzić, czy udała się naprawa iPhone i jego pamięci NAND (lub innych usterek). Otrzymasz 3 miesiące gwarancji i będziesz mógł liczyć na naszą pomoc w przypadku ewentualnych problemów.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Wymiana pamięci NAND Phone 8/8 Plus

Na nas - specjalistów od zepsutych sprzętów Apple zawsze możesz liczyć. Oferujemy jakość usług na najwyższym poziomie. Dzięki nam Twoje Jabłko wróci do sprawnego działania i będzie nieodłącznym towarzyszem do pracy i rozrywki. Wymiana pamięci NAND iPhone 8/8 Plus to jedno z tych działań, które realizujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego telefonu i udzielamy gwarancję na wymienione części.