Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana układu WIFI i Bluetooth iPhone 7 / 7 Plus

Twój iPhone ma problem ze złapaniem sygnału WiFi lub połączeniem się z innym urządzeniem za pomocą Bluetooth? Odwiedź nasz serwis Apple. Możliwe, że niezbędna jest wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 7/7 Plus. Działamy i czekamy na Ciebie w czterech miastach: Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Kraków, Gdańsk.

Napraw iPhone w iHospital i odzyskaj WiFi

Brak sygnału WiFi i nawiązywania połączeń przez Bluetooth to uciążliwe usterki, które niestety, zwykle nie mijają samodzielnie. Zwróć się o pomoc do nas - specjalistów z iHospital, dla których naprawianie najbardziej skomplikowanych usterek to codzienność. Dzięki nam odzyskasz pełną funkcjonalność sprzętu, który na nowo wykorzystasz do pracy i rozrywki.

Już dziś umów się z nami na wizytę w iHospital!

Sprzęt Apple jest synonimem jakości i niezawodności. Niestety, tak jak każdy sprzęt ma swoje słabości. Jako specjaliści od naprawy zepsutych Jabłek wiemy, jak skutecznie im zaradzić. Nie zwlekaj i umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo.

22000
20000
Śróbek

Przekonaj się, jak wymieniamy układ WiFi i Bluetooth iPhone 7/7 Plus w iHospital

4 kroki - tylko tyle i aż tyle potrzeba na wymianę układu Bluetooth i WiFi w iPhone 7/7 Plus lub usunięcie innych ewentualnych usterek. Dzięki nim Twoja rozłąka z ukochanym sprzętem może być krótsza, niż się spodziewasz.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Po pierwsze – przyjdź do naszego serwisu, w którym spiszemy protokół informacyjny. Następnie rozpocznie się naprawa iPhone 7.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Po drugie – sprawdzimy, co jest rzeczywistą przyczyną braku WiFi i Bluetooth. Zdiagnozujemy też inne, napotkane na drodze usterki i zaplanujemy ich leczenie. Ustalimy również, jak długo potrwa naprawa iPhone i ile Cię będzie kosztować.

Wymiana układu WiFi i Bluetooth w iPhone 7/7 Plus

Po trzecie – naprawimy układ WiFi i Bluetooth lub inne usterki. Często związane są ze skomplikowanymi działaniami przy płycie głównej, dlatego iPhone trafia do naszego laboratorium, gdzie przechodzi specjalistyczne testy. Całość może trwać 7-14 dni.

Wymiana układu WiFi i Bluetooth w iPhone 7/7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Po czwarte – będziesz mógł odebrać iPhone i sprawdzić jego działanie. Otrzymasz 3-miesięczną gwarancję i w przypadku ewentualnych problemów, zawsze możesz liczyć na nasze  wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 7/7 Plus

Wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 7/7 Plus nie ma przed nami tajemnic. Przyjdź do naszego serwisu, w którym zachwyci Cię profesjonalne wsparcie i atrakcyjna cena usług. Ponadto, do naprawy używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części. Dzięki temu możesz być pewnym, że Twój iPhone jest w solidnych rękach.