Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana układu obrazu Chestnut iPhone 7 / 7 Plus

Masz problem z wyświetlaniem obrazu w Twoim iPhonie? Możliwe, że potrzebna jest wymiana układu obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus. Zgłoś się do nas - fachowców z iHospital, którzy zdiagnozują Twój sprzęt i zaplanują dalsze leczenie. Działamy stacjonarnie w takich miastach jak Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Kraków, Gdańsk.

Wymiana obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus

Nasz serwis Apple to miejsce, w którym niestraszne nam żadne usterki iPhone. Znamy je bowiem od każdej śrubki, dlatego warto oddać je w nasze zdolne ręce. Podczas naprawy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, bezpiecznych dla iPhonów narzędzi oraz oryginalnych części. Wyróżniają nas także atrakcyjna cena usług, profesjonalizm oraz miłość do wszystkich Jabłek!

Czekamy na Ciebie w serwisach Apple w 4 miastach!

Już nie możemy się doczekać, by przywrócić do działania Twój sprzęt Apple. Naprawa iPhone to dla nas przyjemność i wyzwanie, któremu z pewnością podołamy, szybciej niż się spodziewasz.

22000
20000
Śróbek

Zobacz, jak wymieniamy układ obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus w iHospital

Wizytę w serwisie iHospital dzielimy na 4 kroki. Spójrz, jak wygląda naprawa iPhone 7 w naszej lecznicy, a następnie umów się z nami telefonicznie lub mailowo.

Oddanie iPhone do naprawy

Na powitanie wypiszemy formularz, w którym określimy wszystkie, przydatne do naprawy informacje.

Oddanie iPhone do naprawy

Sprawdzimy, co jest rzeczywistą przyczyną problemów i czy niezbędna jest wymiana obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus oraz czy wystąpiły dodatkowe usterki. Określimy również szacunkowy czas naprawy i jej łączny koszt.

Wymiana układu obrazu iPhone 7/7 Plus

Problemy związane z płytą główną wymagają zaawansowanego leczenia, wizyty w laboratorium i specjalistycznych testów. Może to potrwać 7-14 dni. Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca.

Wymiana układu obrazu iPhone 7/7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

To ulubiony moment wielbicieli Jabłek – odbiór naprawionego iPhone. Wraz z nim otrzymasz 3 miesiące gwarancji i w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Wymiana układu obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus

Niestety brak obrazu to usterka, która wręcz uniemożliwia korzystanie z iPhone. Nie martw się, w iHospital wielokrotnie mieliśmy do czynienia z najbardziej skomplikowanymi problemami, dlatego wiemy, jak troskliwie się nimi zająć. Wymiana układu obrazu Chestnut iPhone 7/7 Plus nie stanowi dla nas tajemnic, a więc nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.