Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana układu ładowania Tristar iPhone 7 / 7 Plus

Twój iPhone 7/7 Plus ma problemy z ładowaniem telefonu? Nie reaguje na ładowanie, a poziom baterii spada w zawrotnym tempie? To znak, że awarii mógł ulec układ ładowania U2 iPhone 7, znany również jako układ ładowania Tristar. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas - fachowców z iHospital, którzy dobrze znają się na zepsutych sprzętach Apple. Czekamy na Ciebie w naszych serwisach w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

Objawy uszkodzenia układu ładowania w iPhone 7/7 Plus:

• iPhone nie włącza się,
  • bateria szybko się rozładowuje,
  • iPhone bardzo wolno się ładuje,
  • ładuje tylko jedna strona kabla lightning,
  • telefon się restartuje.

W przypadku wystąpienia objawów, może być niezbędna wymiana układu ładowania Tristar w iPhone 7/7 Plus. Wybierz profesjonalny serwis Apple - zgłoś się do nas!

Naprawimy uszkodzony układ ładowania w iPhone 7/7 Plus

To my - specjaliści od zepsutych Jabłek. Umów się na wizytę mailowo lub telefonicznie w dogodnym dla Ciebie terminie. Bezpłatnie zdiagnozujemy Twój iPhone 7/7 Plus przed oddaniem do naszego serwisu i zaplanujemy dalsze leczenie. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak wymieniamy układ ładowania Tristar iPhone 7/7 Plus w iHospital

Obawiasz się, że naprawa Twojego Jabłka potrwa w nieskończoność? Wcale nie! Możesz cieszyć się wymienionym układem ładowania U2 w Twoim iPhone 7/7 Plus szybciej niż myślisz. Dzielą Cię od tego tylko 4 kroki. Oto one!

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Przynieś do nas Twój iPhone 7/7Plus, a my przygotowujemy formularz naprawy. Opiszemy w nim usterkę i zaplanujemy kolejne kroki.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Zdiagnozujemy Twoje Jabłko. Sprawdzimy, co jest prawdziwą przyczyną problemów z Twoim urządzeniem, czy jest to układ Tristan, czy może inna usterka. Poinformujemy Cię o tym i wycenimy łączny koszt naprawy.

Wymiana układu ładowania U2 w iPhone 7/7Plus to skomplikowana usterka, która wymaga naprawy w laboratorium i szczegółowych testów. W zależności od złożoności problemu potrwa 7-14 dni. Naprawimy Twoje Jabłko, używając wyłącznie bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7Plus

Aż w końcu nadejdzie najbardziej wyczekiwany przez Ciebie dzień – odbiór Jabłka. Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone 7 dobiegnie końca. Przetestujesz urządzenie na miejscu i upewnisz się, że układ ładowania Tristar działa poprawnie.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7Plus

Wymiana układu ładowania Tristar w iPhone 7/7 Plus

Rzetelna obsługa i sprawna naprawa iPhone i innych sprzętów Apple to nasza specjalność. Układ ładowanie Tristar/U2 nie ma przed nami tajemnic i wymienialiśmy go już wielokrotnie. Powierz nam swój iPhone 7/7 Plus, a zrobimy wszystko, by opuścił nasz iHospital w doskonałej kondycji. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas jak najszybciej, by nie narażać Twojego urządzenia na dodatkowe usterki. Oferujemy 3 miesiące gwarancji, więc w razie problemów możesz do nas zadzwonić i poprosić o pomoc lub zgłosić reklamację.