Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana układu Audio IC iPhone 7 / 7 Plus

Brak dźwięku w iPhonie? Rozwiązaniem może być naprawa Audio IC iPhone 7/7 Plus. Niestety, zwykle to poważna usterka związana z płytą główną, dlatego nie zwlekaj i zgłoś się do specjalistycznego serwisu iHospital. Czekamy na Ciebie w naszych punktach w czterech miastach: Gdańsk, Kraków, Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice.

Naprawa Audio IC iPhone w iHospital

Nasz serwis Apple to miejsce, w którym codziennie rozprawiamy się z zepsutymi Jabłkami, przywracając je do życia.

Jak rozpoznać, że niezbędna jest wymiana Audio IC iPhone?

• Nie działają głośnik i mikrofon,
  • nie możesz włączyć dyktafonu,
  • nie działa tryb głośnomówiący,
  • telefon długo się uruchamia lub zawiesza na logo Apple.

Naprawa iPhone z problemem niedziałającego Audio wymaga wprawnej ręki specjalistów. Zgłoś się na nas, a rzetelnie naprawimy układ Audio.

Jesteśmy znani jako specjaliści od naprawy zepsutych Jabłek

Poznaj nas! Działamy w 4 miastach, nieustannie naprawiając zepsuty sprzęt Apple. Bardzo to lubimy, dlatego już nie możemy doczekać się spotkania z Tobą i Twoim iPhone 7/7 Plus.

22000
20000

Przekonaj się, jak naprawiamy Audio IC iPhone 7/7 Plus w iHospital

Naprawa iPhone 7 może wydawać się nie lada wyzwaniem, lecz nie dla nas! Już tylko 4 kroki dzielą Cię od wymienienia przez nas układu Audio IC w Twoim iPhonie. Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo i wspólnie pokonaj z nami 4 kroki.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Pierwszym krokiem jest wypełnienie protokołu naprawy w naszym serwisie i ustalenie dalszych działań.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Sprawdzimy, co jest rzeczywistą przyczyną braku Audio w Twoim iPhonie. Przy okazji, zdiagnozujemy też inne ewentualne usterki. Dowiesz się, jak długo potrwa naprawa Audio IC iPhone 7/7 Plus (lub innych problemów) i ile będzie kosztować.

Naprawa iPhone 7/7 Plus

W przypadku skomplikowanych usterek Twój iPhone 7/7 Plus trafi do naszego laboratorium, gdzie przejdzie specjalistyczne leczenie i szczegółowe testy. Może to zająć 7-14 dni, a po tym czasie wróci do Ciebie w pełni sprawny.

Naprawa iPhone 7/7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

W dniu odbioru sprawdzisz, jak działa naprawiony układ Audio IC w iPhonie 7/7 Plus. Dla pewności otrzymasz 3-miesięczną gwarancję i w razie ewentualnych problemów, zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Wymiana układu Audio IC iPhone 7/7 Plus

Okazuje się, że superbohaterowie nie muszą nosić peleryny! Wystarczy spojrzeć na nas - fachowców od naprawy sprzętów Apple. W naszym dorobku mamy kilkanaście tysięcy naprawionych iPhonów, lecz każdego dnia podbijamy tę liczbę. Jeśli masz problem z układem Audio IC (lub innym) w Twoim iPhonie, skutecznie go naprawiamy. Jako profesjonaliści, korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi do naprawy oraz udzielamy gwarancję. Czekamy na Ciebie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Krakowie, Katowicach i Gdańsku!