Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone 7 / 7 plus

Poszukujesz profesjonalnego serwisu, ponieważ potrzebna Ci naprawa wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone 7 lub iPhone 7 Plus? Niestety, takie nieprzyjemne sytuacje się zdarzają, jednak grunt to znaleźć odpowiednią pomoc. Wybierając serwis Apple w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku albo Krakowie, masz gwarancję, że naprawa uszkodzonego gniazda iPhone 7 przebiegnie szybko i sprawnie. Dzięki naszej pomocy już wkrótce znów z powodzeniem naładujesz swój iPhone!

Naprawa wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone 7 - pomoc ekspertów

Jeśli musisz naprawić wyrwane gniazdo na płycie głównej iPhone 7, to w iHospital możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź umówienia się przez formularz online. Z chęcią zajmiemy się naprawą Twojego sprzętu!

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat nas? Przede wszystkim kochamy swoją pracę i z przyjemnością zajmiemy się naprawą Twojego sprzętu. Dzięki naszemu doświadczeniu, możesz być pewien, że zrobimy to profesjonalnie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

22000
20000
Śróbek

Naprawa uszkodzonego gniazda na płycie głównej w 4 krokach

Zastanawiasz się, jak długo potrwa naprawa wyrwanego gniazda iPhone 7? Przybliżymy Ci kolejne etapy naszej pracy.

Oddanie iPhone 7 do naprawy

Oddając urządzenie do naszego serwisu, otrzymasz formularz serwisowy, na którym zawarte zostaną informacje na temat usterki oraz wiadomości potrzebne do naprawy.

Oddanie iPhone 7 do naprawy

Przeprowadzamy diagnozę sprzętu, określamy powód usterki – jeżeli w trakcie diagnozowania znajdziemy również inne problemy, podajemy łączną cenę dla naprawy wyrwanego gniazda iPhone 7 oraz pozostałych usterek.

Do naprawy iPhone 7 używamy oryginalnych części, zwracając uwagę na każdy z detali. Aby przywrócić pełną sprawność Twojemu urządzeniu, przekazujemy go do laboratorium i przeprowadzamy szczegółowe testy – naprawa może potrwać od 7 do 14 dni. Oferujemy 3 miesiące gwarancji na naprawę – jeżeli nadal coś nie gra, skontaktuj się z nami!

Testowanie i wydanie iPhone 7

Kiedy zostanie już przeprowadzona naprawa iPhone 7, zweryfikujemy urządzenie w celu sprawdzenia, czy wszystko działa poprawnie. Następnie otrzymasz od nas powiadomienie sms-em lub mailem o możliwości odbioru iPhone 7.

Testowanie i wydanie iPhone 7

Profesjonalne wsparcie iHospital

Wyrwane złącze w iPhone 7 uniemożliwia Ci swobodne korzystanie z niego? Dzięki nam, wkrótce znów będziesz cieszyć się w pełni sprawnym sprzętem. Lubimy naszą pracę i z chęcią obserwujemy jej efekty, dlatego też naprawa iPhone to dla nas czysta przyjemność!