Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 7 / 7 Plus

Twój iPhone stracił funkcję dotyku mimo sprawnego wyświetlacza? Być może awarii uległ kontroler dotyku Touch IC. Nie martw się, naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 7/7 Plus to jedna z najpowszechniejszych usterek, z którą często przychodzą do iHospital wielbiciele Jabłek. Jesteśmy dla Ciebie w miastach: Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków.

Wymiana układu dotyku iPhone7 w iHospital

Najpopularniejsze objawy uszkodzenia układu Touch IC to:

• systematycznie niedziałający dotyk,
  • dotyk reaguje tylko w wybranych częściach ekranu,
  • pojawia się pulsujący pasek w górnej części ekranu,
  • dotyk nie działa w ogóle.

W iHospital przeprowadzimy bezpłatną diagnozę przed oddaneim sprzetu do naszego serwisu i naprawiamy układu dotyku Touch IC iPhone 7/7Plus. Wykonamy profesjonalny serwis Apple, korzystając wyłącznie z bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części.

Czekamy na Ciebie w serwisie iHospital!

Naprawa Jabłek to nie tylko nasza praca, ale również hobby! Nieustannie poznajemy ich nowe smaki. Dzięki temu starannie i skutecznie naprawiamy sprzęty Apple. Umów się na wizytę do iHospital i przekonaj się, jak może smakować Twoje zdrowe Jabłko.

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak naprawiamy układ dotyku Touch IC iPhone 7/7 Plus w iHospital

Obawiasz się, że naprawa iPhone potrwa w nieskończoność? Nic bardziej mylnego! Postaramy się, by wymieniony kontroler dotyku iPhone 7/7 Plus jak najszybciej trafił w Twoje ręce. Dzielą Cię od tego tylko 4 kroki!

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Pierwszym krokiem jest oddanie iPhone 7/7 Plus do iHospital, w którym spiszemy protokół naprawy oraz wszystkie niezbędne informacje.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Przeprowadzimy diagnozę, próbując ustalić, czy problemem jest wymiana układu Touch IC w Twoim iPhone 7/7 Plus czy inna usterka. Zaplanujemy najlepsze rozwiązanie i cenę oraz poinformujemy, jak długo może potrwać naprawa iPhone 7.

Wymienimy kontroler dotyku Touch IC w Twoim iPhonie lub naprawimy inną zdiagnozowaną usterkę. Zwykle to skomplikowany problem, którego naprawa wymaga wizyty sprzętu w laboratorium i zaawansowanych testów i może zająć 7-14 dni.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Damy znać, kiedy Twój iPhone 7/7 Plus będzie w pełni naprawiony. Już w iHospital przetestujesz jego działanie. Oferujemy 3 miesiące gwarancji po naprawie, więc w przypadku problemów możesz do nas zadzwonić i poprosić o pomoc.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 7/7 Plus

iHospital to miejsce, w którym przywracamy sprzęt Apple do pierwotnej funkcjonalności. Jesteśmy fachowcami, a każda naprawa jest dla nas wyzwaniem, do której podchodzimy indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie z różnymi rodzajami Jabłek pozwoliło nam poznać je dogłębnie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nie tylko wymiana układu dotyku iPhone 7/7 Plus, ale również inne niespodziewane usterki naprawić sprawnie i profesjonalnie.