Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Naprawa pamięci NAND iPhone 7 / 7 Plus

Twój iPhone nieustannie zawiadamia o braku pamięci, mimo że usunąłeś już wszystko, co mogłeś? A może sam się wyłącza lub nie chce się uruchomić? Możliwe, że niezbędna jest naprawa pamięci NAND iPhone 7/7 Plus, gdyż prawdopodobnie ulegała uszkodzeniu. Nasz serwis Apple zajmie się tym profesjonalnie! Czekamy na Ciebie w naszych serwisach w miastach: Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków.

Wymiana pamięci NAND iPhone 7/7 Plus - zaufaj specjalistom

Uszkodzenia pamięci NAND przy pojemności 32 GB zwykle sygnowane są błędami 9, 14, 4013 i 4014. Wiemy, jak taka usterka potrafi utrudnić korzystanie z iPhone, dlatego naprawimy ją jak najszybciej! Użyjemy przy tym całej swojej wiedzy i doświadczenia oraz bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które możesz otrzymać gwarancję. Twoje rozstanie z ukochanym Jabłkiem potrwa krótko, za to radość z naprawionego sprzętu - bez końca.

To my - specjaliści od naprawy zepsutych Jabłek

Nasza miłość do Jabłek i innych sprzętów Apple pozwala nam nieustannie wspinać się na wyżyny naszych możliwości, dzięki czemu z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się każdym uszkodzonym Jabłkiem.

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak wymieniamy układ NAND iPhone 7/7 Plus w iHospital

Naprawa iPhone 7 w naszym serwisie potrwa szybciej, niż myślisz. Sprawdź, jak zajmiemy się Twoim Jabłkiem. Oto 4 kroki do jego naprawy.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Umów się na wizytę, a na początku uzupełnimy formularz serwisowy, w którym opiszemy stopień usterki oraz możliwe rozwiązania.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Znajdziemy przyczynę problemu, zaproponujemy rozwiązanie oraz określimy, jak długo potrwa rozstanie z Twoim Jabłkiem i jaki będzie koszt naprawy pamięci NAND iPhone 7 lub innych wykrytych usterek.

Wymiana układu NAND iPhone 7/7 Plus

W przypadku wykrycia złożonych problemów ze sprzętem, Twój iPhone 7/7 Plus trafi do naszego laboratorium, gdzie przejdzie specjalistyczne leczenie i szczegółowe testy. Wszystko po to, by mógł opuścić iHospital w pełni sprawny w ciągu 7-14 dni.

Wymiana układu NAND iPhone 7/7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Już w naszym serwisie sprawdzisz, jak działa naprawiony sprzęt, a jeśli wszystko będzie w porządku, opuścisz z nimi iHospital i na długo pożegnasz powiadomienia o braku pamięci. Otrzymasz 3-miesięczną gwarancję i możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku ewentualnych usterek.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Wymiana pamięci NAND iPhone 7/7 Plus

Znamy się nie tylko na uszkodzonych Jabłkach, ale również na tym, jak skutecznie łączyć pracę z pasją. Staramy się, jak możemy, by być na bieżąco z nowinkami w świecie Jabłek. Dzięki temu naprawa iPhone i innych sprzętów Apple przebiega rzetelnie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Korzystamy przy tym z wyłącznie profesjonalnych narzędzi i oryginalnych części, by w 100% zapewnić najwyższą jakość usług.