Naprawa iPhone 6s / 6s Plus

Wymiana układu podświetlania iPhone 6s / 6s Plus

Twój iPhone wydaje z siebie różne dźwięki, lecz jego ekran pozostaje czarny i niewiele można na nim zobaczyć? Być może potrzebna będzie wymiana układu podświetlania 6s/6s Plus. Odwiedź specjalistów z serwisu iHospital w takich miastach jak Poznań, Katowice, Kraków Gdańsk.

Wymiana podświetlania iPhone 6s/6s Plus w iHospital

Wymiana przetwornicy podświetlania dla specjalistów jest łatwym zabiegiem, lecz dla laika może skończyć się uszkodzeniem telefonu. Nie warto samodzielnie ingerować we wnętrze iPhone. Oddaj go w nasze zdolne ręce, a wymienimy układ podświetlania, korzystając z bezpiecznych do tego narzędzi oraz oryginalnych części, na które możesz otrzymać gwarancję.

Czekamy na Ciebie w 4 miastach w Polsce!

iHospital to sprawdzony przez kilkanaście tysięcy osób serwis Apple. Jesteśmy specjalistami od naprawy zepsutych Jabłek, którzy przekręcili już w nich niemal milion śrubek. Zaufaj nam, a przekonasz się, że naprawa iPhone w naszym serwisie była strzałem w dziesiątkę!

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak wymieniamy układ podświetlania iPhone 6s/6s Plus w iHospital

Wiemy, jak trudno jest rozstać się z ukochanym Jabłkiem, dlatego postaramy się wymienić przetwornicę podświetlania jak najszybciej. Cały proces można streścić w 4 krokach.

Oddanie iPhone do naprawy

Na starcie tworzymy formularz serwisowy, w którym określimy usterkę oraz inne niezbędne do naprawy informacje.

Oddanie iPhone do naprawy

Określimy, co się stało i w jaki sposób możemy rozwiązać problem. Dowiesz się również, ile potrwa Twoja rozłąka z ukochanym Jabłkiem i ile będzie Cię ona kosztować.

Wymiana układu podświetlania

Kompleksowo naprawimy przetwornicę podświetlania lub inne zdiagnozowane usterki. Naprawa iPhone 6s w przypadku skomplikowanych problemów, związanych z płytą główną, może potrwać 7-14 dni, z uwagi na konieczność wizyty w naszym laboratorium i poddania sprzętu specjalistycznym testom.

Wymiana układu podświetlania

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Już na miejscu sprawdzisz, jak działa naprawiony iPhone 6s/6s Plus. Oferujemy 3-miesięczną gwarancję, więc w razie ewentualnych problemów, zawsze możesz zgłosić do nas reklamację.

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Wymiana układu podświetlania iPhone 6s/6s Plus

Problem z przetwornicą podświetlania to usterka, której nie warto lekceważyć. Niestety, nie minie samodzielnie, za to może prowadzić do dalszych uszkodzeń podsystemów powiązanych z płytą główną. Nie zwlekaj i umów się telefonicznie lub mailowo na wizytę w iHospital. Dzięki atrakcyjnym cenom, fachowemu podejściu i szybkiej naprawie, postaramy się, byś był w 100% zadowolony z pobytu Twojego Jabłka w iHospital!