Naprawa iPhone 6s / 6s Plus

Wymiana układu ładowania Tristar iPhone 6s / 6s Plus

Twój iPhone 6s/6s Plus przestał w ogóle ładować? A może ładuje zbyt wolno niż dotychczas, a bateria wyczerpuje się o wiele szybciej? To objawy, że może być potrzebna wymiana układu ładowania U2 w iPhone 6s/6s Plus, znajdującego się na płycie głównej. Jako profesjonaliści w iHospital przywrócimy Twój sprzęt do sprawności. Czekamy na Ciebie w takich miastach jak Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk.

Szybka wymiana układu ładowania U2/Tristar w iHospital

Układ U2, zwany również Tristar znajduje się w każdym iPhonie mającym gniazdo ładowania Lightning. Jego rolą jest zarządzanie zasilaniem i komunikowaniem się przez gniazdo ładowania. Niestety jest szczególnie podatny na uszkodzenia. Nasz profesjonalny serwis Apple wymieni układ ładowania U2 przy użyciu sprawdzonych bezpiecznych dla iPhone narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

Nie czekaj! Umów się na naprawę w iHospital!

Doskonale wiemy, jak trudno są rozstania się z ukochanym sprzętem Apple. Będzie Ci lżej, kiedy wiesz, że trafi w zdolne ręce - nasze ręce! Poznaj nas, jesteśmy wielbicielami Jabłek, a naszą misją jest przywracanie ich do życia.

22000
20000

Sprawdź, jak wymieniamy układ ładowania U2 w iPhone 6s/6s Plus w iHospital

Wymiana układu zasilania Tristar w iPhone 6s/6s Plus to proces, który dzielimy zaledwie na 4 proste kroki. Wspólnie przejdziemy przez nie szybciej, niż się spodziewasz!

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Pierwsza wizyta w iHospital wiąże się z wypełnieniem protokołu serwisowego oraz uzgodnieniem niezbędnych informacji, mających znaczenie dla procesu naprawy.

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Naprawa iPhone 6s rozpocznie się od wykonania diagnozy. Następnie zaplanujemy kolejne działania jak wymiana układu ładowania Tristar lub naprawę innych usterek oraz wycenimy usługę.

Wymiana układu zasilania U2

To etap, w którym wymienimy układ zasilania U2 w Twoim iPhone 6s/6s Plus lub naprawimy inne zdiagnozowane usterki. Ze względu na skomplikowany problem, sprzęt może trafić do naszego laboratorium, gdzie przejdzie szczegółowe testy. Wówczas spędzi u nas  7-14 dni.

Wymiana układu zasilania U2

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Już w naszym serwisie będziesz mógł przetestować, jak zakończyła się naprawa iPhone i upewnić się, że urządzenie działa doskonale. Otrzymasz 3 miesiące gwarancji, więc w razie problemów, będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Wymiana układu ładowania iPhone 6s/6s Plus

Czekamy na Ciebie i Twoje niesprawne urządzenia Apple w naszym profesjonalnym serwisie iHospital w 4 miastach! Poznaliśmy już niemal każdą najmniejszą część Jabłka i wiemy, jak prawidłowo złożyć je w całość. Wymiana układu ładowania iPhone 6s/6s Plus nie ma przed nami tajemnic! Zbliżamy się już do miliona przekręconych śrubek, naprawiliśmy kilkanaście tysięcy Jabłek i wywołaliśmy zadowolenie tysięcy klientów. Oddaj Twój sprzęt w nasze ręce i dołącz do szczęśliwego grona!