Naprawa iPhone 6s / 6s Plus

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 6s / 6s Plus

Twój iPhone przestał reagować na dotyk? A może działa tylko w kilku miejscach lub na ekranie pojawia się szary pasek? To znak, że konieczna może być naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 6s/6 s Plus. Odwiedź nasz serwis Apple, a jako fachowcy, kompleksowo zajmiemy się wymianą kontrolera dotyku. Czekamy na Ciebie w takich miastach jak Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk.

Bez dotyku wyświetlacza ani rusz - napraw iPhone w iHospital

Nie da się ukryć, że panel dotykowy odgrywa zasadniczą rolę w iPhone 6s/6s Plus. Bez niego praktycznie nie jest możliwe wykonywanie działań na urządzeniu Apple. Kontroler dotyku Touch IC powiązany jest z płytą główną, zatem wymaga profesjonalnej naprawy. Jak najszybciej zgłoś się do serwisu iHospital, który wykonana naprawę iPhona 6s, bez narażania go na większe usterki.

Nie zwlekaj i umów Jabłko na wizytę w iHospital!

Sprzęty Apple znane są ze swej wysokiej jakości i solidności, ale i one czasem zawodzą. Na szczęście jesteśmy my - specjaliści od naprawy zepsutych Jabłek, którzy wiedzą, jak dobrze je poskładać, by smakowały jak dawniej!

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak naprawiamy układ dotyku Touch IC iPhone 6s/6s Plus w iHospital

Można powiedzieć, że wymiana układu dotyku Touch IC w naszym serwisie jest lekka, łatwa i przyjemna. Dzielimy ją na 4 kroki - oto one.

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Na początek, przyjdź do naszego serwisu, a spiszemy protokół serwisowy. Określimy rodzaj usterki oraz inne niezbędne do naprawy układu dotyku Touch IC informacje.

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Ustalimy przyczynę usterki. Naprawa iPhone otrzyma swój plan, a Ty dowiesz się, jak długo potrwa wymiana układu dotyku (lub innych wykrytych nieprawidłowości) i jaki będzie jej koszt.

Wymiana układu dotyku Touch IC iPhone 6s/6s Plus

To istotny etap, w którego trakcie wymienimy kontroler dotyku Touch IC lub naprawimy inne usterki. Często związane jest to ze skomplikowanymi działaniami przy płycie głównej, a iPhone trafia do naszego laboratorium. Tam przechodzi naprawę i specjalistyczne testy, co może trwać 7-14 dni.

Wymiana układu dotyku Touch IC iPhone 6s/6s Plus

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Na koniec wspólnie przetestujemy Twój iPhone 6s/6s Plus, by być pewnym, że może opuścić już iHospital. Otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję i w przypadku ewentualnych problemów zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone 6s/6s Plus

Nie zwlekaj, kiedy Twój iPhone 6s/6s Plus daje Ci o sobie znać i znacznie utrudnia codziennie korzystanie z telefonu. Problem sam nie minie, lecz dodatkowo się pogłębi. Odwiedź nasz serwis iHospital, czekamy na Ciebie w 4 miastach! Jako profesjonaliści nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia, a najważniejsze w naszej pracy jest zadowolenie właścicieli Jabłek. Zapewniamy zatem solidną jakość usług, atrakcyjne ceny i doskonałą znajomość sprzętów Apple od środka.