Wymiana układu WIFI i Bluetooth iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / 6 Plus WIFI and Bluetooth Repair

Twój iPhone szuka sygnału WiFi, lecz bezskutecznie? A dodatkowo ma problemem z połączeniem się przez Bluetooth? Wiele wskazuje na to, że czeka Cię wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 6/6 Plus. Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których czekamy na Ciebie i Twój sprzęt w serwisach iHospital.

W iHospital naprawimy układ WiFi i Bluetooth

Uszkodzony układ WiFi/Bluetooth utrudnia korzystanie z pełni funkcjonalności iPhone. Masz szczęście, bo trafiłeś pod właściwy adres. Nasz serwis Apple to miejsce stworzone przez rzetelnych fachowców, dla których wymiana układu WiFi i Bluetooth to codzienność. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj wizytę w iHospital telefonicznie lub mailowo.

Złote rączki w serwisach Apple

Potrzebna Ci naprawa iPhone i szukasz złotej rączki? Proszę bardzo! Oto my - fachowcy od naprawy zepsutych sprzętów Apple. Już nie możemy się doczekać spotkania z Tobą i Twoim iPhone 6/6/ Plus.

22000
20000

Sprawdź, jak wymieniamy układ WiFi i Bluetooth iPhone 6/6 Plus w iHospital

Policz do czterech oraz przekonaj się, jak sprawnie i profesjonalnie może przebiegać naprawa iPhone 6/6 Plus, w tym wymiana układu WiFi i Bluetooth. Dzięki nam szybko zapomnisz o usterce.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Na początku, jak to zwykle bywa, mała papierologia. Robimy to po to, by ustalić wszystkie przydatne do naprawy iPhone informacje.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Dogłębnie zdiagnozujemy Twojego iPhone. Przekonamy się, co jest rzeczywistą przyczyną braku WiF-i i Bluetooth. Określimy też, czy nie wystąpiły dodatkowe usterki.

Naprawa iPhone 6 może trwać 7-14 dni. Wszystko zależy od tego, jak skomplikowana okaże się usterka i czy sprzęt będzie musiał spędzić czas w laboratorium i przejść specjalistyczne testy. Poinformujemy Cię, kiedy Twój iPhone będzie gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie MacBooka

Odbierzesz Twój iPhone i już na miejscu sprawdzisz jego działanie. Zapewniamy 3-miesięczną gwarancję i wsparcie, na które zawsze możesz liczyć.

Testowanie i wydanie MacBooka

Wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 6/6 Plus

iPhone to telefon, do którego działania trudno się przyczepić. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny miewa gorsze dni, dlatego nie zwlekaj, jeśli straci połączenie WiFi i Bluetooth. Jesteśmy po to, by naprawiać usterki Apple, dlatego śmiało możesz powierzyć telefon w nasze zdolne ręce! Naprawimy go, używając tylko bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi oraz oryginalnych części. Możesz nam zaufać!