Wymiana układu podświetlania iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / 6 Plus Backlight System Repair

Masz wrażenie, że z podświetlaniem Twojego iPhone jest coś nie tak? Widzisz ciągle czarny ekran lub wręcz przeciwnie - podświetlenie nie chce się wyłączyć? To znak, że być może niezbędna będzie wymiana układu podświetlenia 6/6 Plus. Zgłoś się do nas specjalistów z iHospital, a naprawimy przetwornicę podświetlania szybciej, niż się spodziewasz. Działamy stacjonarnie w takich miastach jak Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk.

Dlaczego warto wymienić układ podświetlania w iHospital?

Nasze serwis Apple to miejsce stworzone przez specjalistów. Wymiana przetwornicy zasilania nie stanowi dla nas problemu. Niestety samodzielna ingerencja we wnętrze iPhone może wywołać kolejne usterki. Oddaj go w nasze ręce! Do naprawy stosujemy bezpieczne narzędzia oraz używamy wyłącznie oryginalnych części, na które udzielamy gwarancję. Oferujemy bezpłatną diagnozę sprzętu przed oddaniem do naszego serwisu oraz wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Nie zwlekaj, umów się na wizytę w serwisie iHospital!

Zwarci i gotowi czekamy na Ciebie i Twojego iPhone 6/6 Plus w 4 miastach w Polsce! Umów się na wizytę w iHospital telefonicznie lub mailowo w dogodnym dla Ciebie terminie!

22000
20000

Sprawdź, jak wymieniamy układ podświetlania iPhone 6/6 Plus w iHospital

Raz, dwa, trzy, cztery i naprawa iPhone dobiegnie końca. Spójrz, jak będzie przebiegać wizyta w iHospital i na co się przygotować.

Oddanie iPhone do naprawy

Pierwszym krokiem jest wypisanie formularza serwisowego, w którym określimy rodzaj usterki oraz niezbędne do jej naprawy informacje.

Oddanie iPhone do naprawy

Wykonamy diagnozę i wycenę naprawy sprzętu. Określimy, co jest rzeczywistą przyczyną problemu oraz w jaki sposób będzie przebiegać naprawa iPhone 6.

Wymiana układu podświetlania

To ważny krok, w którym wymienimy przetwornicę podświetlania lub naprawimy inne usterki. Problemy urządzenia powiązane z płytą główną zawsze bywają skomplikowane, dlatego iPhone trafia do naszego laboratorium, gdzie przechodzi naprawę i specjalistyczne testy. Może to potrwać 7-14 dni.

Wymiana układu podświetlania

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Aż wreszcie nadejdzie kres Twojej rozłąki z iPhone. Już w naszym serwisie sprawdzisz jego nowe wydanie. Otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji i w razie problemów zawsze możesz do nas zadzwonić.

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Wymiana układu podświetlenia 6/6 Plus

Nie zwlekaj, jeśli Twój iPhone 6/6 Plus daje o sobie znać. Niestety, problem zwykle sam nie ustępuje, za to może się znacznie pogłębić. Zaufaj nam - specjalistom od naprawy zepsutych sprzętów Apple i umów się na wizytę w naszym serwisie. Naprawiliśmy już kilkanaście tysięcy urządzeń Apple i znamy je z każdej śrubki. Oferujemy przy tym pełen profesjonalizm, atrakcyjne ceny i szybkie terminy. Czekamy na Ciebie w 4 miastach w Polsce!