Wymiana układu ładowania Tristar iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / 6 Plus Tristar Charging IC Repair

Zauważyłeś, że Twój telefon rozładowuje się o wiele szybciej niż dotychczas? A może w ogóle przestał ładować i nie wiesz, jak temu zaradzić? Być może czeka Cię wymiana układu ładowania iPhone 6/6 Plus, znajdującego się na płycie głównej. Zgłoś się do nas - fachowców z serwisu iHospital! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Czekamy na Ciebie i Twoje zepsute Jabłko.

Wymiana układu ładowania Tristar? W iHospital to łatwe!

Nasz serwis Apple to miejsce osób pełnych pasji, dla których naprawa iPhone i innych urządzeń Apple to przyjemne wyzwanie. Działamy, używając wyłącznie bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję. Jak najszybciej postaramy się zdiagnozować problem i zaproponować wymianę układu zasilania Tristar, zwanym również U2 w iPhone 6/6 Plus. Wszystko po to, by Twoja rozłąka ze sprzętem trwała możliwie jak najkrócej.

Nie możemy się doczekać, by naprawić Twój sprzęt Apple!

Nasze zdolne ręce przekręciły już blisko milion śrubek w sprzętach Apple i przywróciły do życia kilkanaście tysięcy Jabłek. Oddaj Twój iPhone 6/6 Plus do iHospital i oczekuj szybkiego wyleczenia w dobrej cenie!

22000
20000

Sprawdź, jak wymieniamy układ ładowania U2 w iPhone 6s/6s Plus w iHospital

Wymiana układu zasilania Tristar/U2 może potrwać 7-14 dni - w zależności od złożoności problemu lub zdiagnozowania dodatkowych usterek. Oto 4 kroki, które dzielą Cię od naprawionego iPhone 6s/6s Plus.

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Umów się na wizytę i przyjdź do jednego z naszych punktów, w którym spiszemy protokół serwisowy i ustalimy, jak będzie przebiegać naprawa iPhone 6s.

Oddanie iPhone 6s/6s Plus do naprawy

Określimy, co się stało, że Twój iPhone 6s ma problem z ładowaniem i jakie podjąć działania. Dowiesz się także, jak długo będzie trwać Twoja rozłąka z ukochanym Jabłkiem i ile będzie Cię kosztować.

Wymiana układu ładowania Tristar/U2 w iPhone 6s/6s Plus

Wymienimy układ ładowania Tristar w Twoim Jabłku lub naprawimy inne zdiagnozowane problemy. Nie jest to łatwa usterka, dlatego wymaga wizyty w naszym laboratorium i szczegółowych testów, a jej naprawa potrwa 7-14 dni.

Wymiana układu ładowania Tristar/U2 w iPhone 6s/6s Plus

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

W końcu nadejdzie najbardziej wyczekiwany moment – odbiór Twojego Jabłka. Już na miejscu sprawdzisz, jak powiodła się naprawa układu ładowania lub innych usterek. Otrzymasz 3 miesiące gwarancji i będziesz mógł liczyć na naszą pomoc w przypadku ewentualnych problemów.

Testowanie i wydanie iPhone 6s/6s Plus

Wymiana układu ładowania U2 iPhone 6s/6s Plus

Jeśli Twój iPhone 6s/6s Plus nie ładuje się, nadzwyczaj szybko wyczerpuje się jego bateria (przy normalnym korzystaniu) lub iPhone szybko się nagrzewa, nie zwlekaj, lecz umów się na wizytę w iHospital w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie warto ingerować w Jabłko samodzielnie, bo może to grozić uszkodzeniem sprzętu. Oddaj go w ręce fachowców od Apple, którzy znają każdy zakamarek nawet mniej popularnych Jabłek.