Wymiana układu Audio IC iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / 6 Plus Audio IC Repair

Głośniki i mikrofony w Twoim iPhonie nie dają znaku życia? Nie możesz włączyć dyktafonu ani trybu głośnomówiącego? Wiele wskazuje na to, że konieczna może być naprawa Audio IC iPhone 6/6 Plus, powiązanego z płytą główną. Oddaj sprzęt w ręce fachowców z profesjonalnego serwisu iHospital. Czekamy na Ciebie w czterech miastach: Gdańsk, Kraków, Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice.

Wymiana układu Audio IC iPhone 6/6 Plus w iHospital

Nasz serwis Apple to miejsce, w którym każdego dnia z zapałem naprawiamy niesforne iPhony i inne urządzenia z logo o kształcie Jabłka. Wymiana Audio IC iPhone brzmi skomplikowanie? Nie dla nas. Jako profesjonaliści znamy się na tym znakomicie, a do naprawy stosujemy sprawdzone narzędzia i oryginalne części. Oferujemy również korzystne ceny usług.

Poznaj nas! Działamy w 4 miastach!

Każdego dnia sprawnie przykręcamy śrubki w sprzętach Apple, które nie mają przed nami tajemnic. Dzięki temu znamy ich wszystkie zakamarki i wiemy, jak skutecznie je naprawiać. Przekonaj się sam, zapraszamy!

22000
20000

Sprawdź, jak naprawiamy Audio IC iPhone 6/6 Plus w iHospital

Naprawa iPhone 6 to proces, który dzielimy na 4 kroki. Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo w dogodnym dla Ciebie terminie, a sprawimy, że Twój telefon odzyska “głos i mowę”.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

W pierwszej kolejności wypiszemy protokół naprawy, w którym wspólnie określimy niezbędne informacje i przebieg wizyty w iHospital.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Zdiagnozujemy, dlaczego Twój iPhone stracił głos i co możemy zrobić, by go przywrócić. Zobaczymy, czy niezbędna jest wymiana Audio IC, czy też pojawiły się też inne usterki.

Naprawa iPhone 6/6 Plus

Usterki powiązane z płytą główną są szczególnie skomplikowane. Naprawa wymaga ogromnej staranności i wykonania specjalistycznych testów w naszym laboratorium. Potrwa to 7-14 dni, aż upewnimy się, że iPhone jest gotowy, by opuścić iHospital.

Naprawa iPhone 6/6 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Już w naszym serwisie będziesz mógł przetestować, jak powiodła się naprawa iPhone. Otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję, więc w razie ewentualnych problemów, zawsze będziesz mógł się do nas zgłosić

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Wymiana układu Audio IC iPhone 6/6 Plus

Naprawa Audio IC iPhone 6/6 Plus to rozwiązanie problemu z głosem, bez którego Twój telefon nie może w pełni funkcjonować. Nie zwlekaj i oddaj iPhone w nasze ręce! Zrobimy co w naszej mocy, by przywrócić jego funkcje, a Ty mógł na nowo cieszyć się z jego sprawnego działania.