Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / 6 Plus GSM Module Repair

Twój iPhone ma problem z zasięgiem lub nie wykrywa karty? Nie możesz przez to wykonywać ani odbierać połączeń głosowych i tekstowych? To może być znak, że niezbędna jest naprawa Basebandu iPhone 6/6 Plus. Nie martw się, nasz serwis Apple - iHospital pomoże wymienić moduł GSM w Twoim iPhonie. Czekamy na Ciebie w punktach stacjonarnych w Poznaniu (na Polance lub Jeżycach), Katowicach, Gdańsku i Krakowie

Zgłoś się do iHospital i odzyskaj zasięg w iPhonie 6/6 Plus

Jeśli Twój iPhone stracił zasięg, a problemu nie udaje się rozwiązać poprzez wyłączenie i włączenie oraz ponowne włożenie karty SIM, możliwe, że uległ poważniejszej usterce. Umów się na wizytę do naszego serwisu Apple i raz na zawsze pożegnaj powiadomienia o braku zasięgu. Profesjonalnie naprawimy moduł Baseband iPhone 6/6 Plus.

Zaufaj naszym zdolnościom! Czekamy w iHospital

Zawodowo i hobbystycznie rozprawiamy się nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami iPhone. Zadzwoń do nas lub wyślij maila i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie w jednym z naszych 5 serwisów!

22000
20000

Zobacz, jak wymieniamy Baseband iPhone 6/6 Plus w iHospital

Wymiana modułu Baseband iPhone 6/6 Plus to jedna z popularnych usterek, z jaką zgłaszają się do nas miłośnicy sprzętów Apple. Mamy wprawę w wymianie anteny GSM. Naprawa iPhone przebiega w 4 krokach.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Przyjdź do naszego serwisu, a wypiszemy protokół informacyjny i ustalimy, jak dalej będzie przebiegać naprawa iPhone 6.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Zdiagnozujemy, co dolega Twojemu Jabłku, czy konieczna jest wymiana Basebandu iPhone 6/6 Plus, czy też problem leży po innej stronie i pojawiły się inne usterki. Poinformujemy Cię, jak długo może potrwać naprawa i jaki będzie jej koszt.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 6/6 Plus

Skomplikowane usterki, powiązane z płytą główną, wymagają specjalistycznej naprawy, odbywającej się w laboratorium, gdzie m.in. iPhone przechodzi testy. Może to potrwać 7-14 dni – w zależności od złożoności problemu.

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Poinformujemy Cię, kiedy Twój iPhone będzie mógł opuścić iHospital. Sprawdzisz, czy odzyskał zasięg GSM, a gdy wszystko będzie działać sprawnie, zabierzesz go do domu. Otrzymasz również 3-miesięczną gwarancję po naprawie.

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 6/6 Plus

Brak zasięgu w iPhonie generuje problemy z korzystaniem z jego podstawowych funkcji jak dzwonienie i odbieranie telefonów, wysyłanie wiadomości tekstowych czy korzystanie z Internetu w ramach pakietu od operatora. Nie zwlekaj i umów się na wizytę w iHospital. Działamy skutecznie i profesjonalnie, używając do naprawy tylko sprawdzonych narzędzi i oryginalnych części Apple.