Naprawa iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Naprawa głośnika rozmów iPhone SE jest konieczna, gdy niewyraźnie słyszysz rozmówców (lub w ogóle ich nie słyszysz), przeszkadzają Ci szumy w słuchawce lub głośnik gra bardzo cicho. Wybierz nasz profesjonalny serwis Apple - wymienimy głośnik w Twoim smartfonie w niecałą godzinę, a przy tym w pełni profesjonalnie.

Gdańsk, Kraków, Katowice, a może Poznań (na Jeżycach lub Polance)? Wybierz najbliższy Ci serwis iHospital lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie albo z pomocą darmowego kuriera (zamówisz go na naszej stronie). Dzięki temu przeprowadzimy kompleksowy serwis, a Ty znów będziesz mógł w pełni komfortowo prowadzić rozmowy telefonicznie bez zakłóceń. Zapewniamy przy tym gwarancję po naprawie oraz promocyjne ceny usług!

Zepsuty głośnik rozmów iPhone SE? Naprawimy go w iHospital

Naprawa iPhone to zarazem nasza praca i pasja. Zarezerwuj dogodny dla siebie termin w jednym z naszych serwisów - wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub wypełnisz znajdujący się na naszej stronie formularz. Możesz też skorzystać z dogodnej opcji naprawy wysyłkowej, zamawiając darmowego kuriera.

22000
20000
Śróbek

Jak wygląda naprawa głośnika rozmów iPhone SE w iHospital?

Możesz być pewny, że naprawa iPhone SE zostanie przez nas przeprowadzona z największą starannością przy wykorzystaniu sprawdzonych, specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych nawet dla najmniejszych części Jabłek. Wymiana głośnika rozmów iPhone SE zwykle zajmuje nam maksymalnie 60 minut.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Wypełnimy formularz przyjęcia smartfona do serwisu, w którym uwzględnimy niezbędne do naprawy informacje jak: przyczyna i opis usterki oraz szacunkowy czas i koszt wymiany głośnika. Zachowaj go do odbioru urządzenia.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Gwarantujemy bezpłatną szczegółową diagnozę iPhone SE przy realizacji naprawy w naszym serwisie. Sprawdzimy, co stało się z głośnikiem rozmów w Twoim telefonie, a następnie poinformujemy Cię o wybranym sposobie, czasie i cenie naprawy.

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Starannie zdemontujemy stary głośnik rozmów i wymienimy go na nowy. Dzięki temu odzyskasz komfort prowadzenia rozmów telefonicznych.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Na koniec przetestujemy Twój iPhone SE, by zyskać pewność, z głośnika rozmów płyną wyraziste dźwięki, bez zakłócających szumów. Wraz z naprawionym smartfonem zyskasz także gwarancję na naprawę.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów w iPhone SE

Usterka głośnika zwykle jest efektem zabrudzenia osłony lub uszkodzenia telefonu po upadku na twarde podłoże. Niedziałający głośnik rozmów utrudnia prowadzenie telefonicznych konwersacji prywatnych i zawodowych. W iHospital szybko rozwiążemy ten problem. W naszym serwisie Apple mamy wszystko, co niezbędne, by wykonać kompleksową naprawę: specjalistyczny sprzęt, wiedzę, doświadczenie oraz pasję, dzięki której każdego dnia z pełnym zaangażowaniem naprawiamy sprzęt z logo Jabłka.

Podczas połączeń telefonicznych słabo słyszysz swoich rozmówców? Nie możesz przez to wygodnie korzystać ze smartfona? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana głośnika w iPhone SE to 99 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości i zadowolenia z wysokiej jakości dźwięku. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

W naszym profesjonalnym serwisie Apple naprawimy głośnik w zaledwie 60 minut – tyle zwykle potrzeba, byś na nowo mógł komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętu Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zbitą szybkę, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio oraz naprawimy skomplikowane usterki na płycie głównej.