Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plus

Ekran telefonu nie wygasza się, gdy prowadzisz rozmowę? Ten niepokojący objaw wskazuje, że potrzebna jest naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plus. Warto powierzyć to zadanie specjalistom. Sprawnie działający czujnik zbliżeniowy zapobiega przypadkowemu użyciu telefonu w trakcie rozmowy i pozwala oszczędzać baterię. Ważne, by naprawa była precyzyjna. Nasz doświadczony serwis Apple gwarantuje dokładność i wysoką jakość usług. Masz więc pewność, że wymiana czujnika zbliżeniowego w iPhone 7 Plus przebiegnie bez niespodzianek. Sama naprawa potrwa tylko 60 minut, dzięki czemu nie musisz się martwić o urządzenie zastępcze. Skontaktuj się z nami, by odzyskać komfort korzystania z telefonu. Jesteśmy dostępni w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Krakowie oraz online.

Serwis iPhone 7 Plus – naprawa czujnika zbliżeniowego

22000
20000
Śróbek

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plus - jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Przynieś telefon do jednego z naszych punktów serwisowych. Wypełnimy formularz, z którego dowiesz się, jaki jest oczekiwany zakres i koszt naprawy. Możesz też wysłać do nas telefon kurierem.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Diagnoza usterki umożliwia dokładne zrozumienie problemu, z jakim się zmagasz, a w efekcie – przeprowadzenie skutecznej naprawy.

Naprawą czujnika zbliżeniowego w iPhone 7 Plus zajmują się nasi doświadczeni fachowcy. Dzięki temu masz pewność, że odzyskasz sprawny telefon.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Zanim wydamy Ci telefon, przetestujemy go. Gdy będziemy pewni, że wszystko działa, jak należy, wyślemy Ci maila lub SMS, że jest gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Niesprawny czujnik zbliżeniowy to uciążliwa usterka. Nie chcesz przypadkiem rozłączać się podczas rozmów ani uruchamiać kilku aplikacji naraz? Przekaż Jabłko w ręce naszych specjalistów – dzięki temu naprawa czujnika zbliżeniowego w Twoim iPhone 7 Plus nie będzie droga ani czasochłonna. Skontaktuj się z iHospital i rozmawiaj przez telefon bez przeszkód!

Naprawa jest konieczna, gdy w trakcie rozmowy ekran telefonu nie wygasza się lub jest zbyt czuły.

Serwis urządzenia nie zajmie nam więcej niż 60 minut.

Możesz przynieść telefon do serwisu lub wysłać go do nas kurierem.

Nasze punkty serwisowe znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Wyróżnia nas prawdziwa pasja do technologii Apple. Skuteczność iHospital potwierdzają szczęśliwi klienci, którzy polecają serwis innym.

iHospital to nie tylko naprawa iPhone, ale także serwis Apple Watch, iPad i MacBook.