Naprawa IPhone 6 / 6 Plus

Lutowanie przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę IPhone 6 / 6 Plus

Zabrałeś się za samodzielnie naprawianie iPhone lub trafił on w niepowołane ręce i nie działa? Możliwe, że problemem jest długa śrubka iPhone 6/6 Plus. Źle umiejscowiona (lub za długa) śrubka mogła przebić płytę główną, a jednocześnie uszkodzić ścieżki na płycie. Nie martw się, naprawimy to! Wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis Apple w Poznaniu (Jeżyce lub Polanka), Katowicach, Krakowie lub w Gdańsku.

Usterka przerwanych ścieżek iPhone 6/6 Plus

Nie warto samodzielnie ingerować w sprzęt, gdyż może to grozić dalszymi problemami, jak usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone 6/6 Plus. Na szczęście wiemy, jak profesjonalnie się tym zająć. Możesz być spokojny, gdyż używamy wyłącznie bezpiecznych dla sprzętu Apple narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

To my! Czekamy na Ciebie w serwisach iHospital!

Jak to robimy, że tak sprawnie idzie nam naprawa iPhone? Hmm, to zasługa naszego doświadczenia w naprawie zepsutych sprzętów Apple i miłości, jaką darzymy wszystkie nadgryzione Jabłka.

22000
20000
Śróbek

Zobacz, jak naprawiamy uszkodzone ścieżki iPhone 6/6 Plus w iHospital

Ile czasu potrzeba, by naprawić usterkę przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę? Nam zajmie to 7-14 dni, a cały proces można opisać w 4 krokach.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Przyjdź do jednego z naszych serwisów Apple. Uzupełnimy protokół niezbędny do naprawy oraz ustalimy, jak będzie przebiegać naprawa iPhone 6.

Oddanie iPhone 6/6 Plus do naprawy

Zdiagnozujemy, czy faktycznym problemem jest za długa śrubka iPhone 6/6 Plus, która przerywa ścieżki na płycie głównej, czy też pojawiły się dodatkowe usterki. Poinformujemy Cię, ile mniej więcej potrwa Twoja rozłąka ze sprzętem i ile Cię może kosztować.

Naprawa iPhone 6/6 Plus

Naprawa po wkręceniu za długiej śrubki 6/6 Plus wiąże się z działaniami na płycie głównej, wymaga wizyty w laboratorium oraz specjalistycznych testów.

Naprawa iPhone 6/6 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Damy znać, kiedy naprawa dobiegnie końca i będziesz mógł odebrać iPhone. Otrzymasz również 3-miesięczną gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 6/6 Plus

Usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone 6/6 Plus

Nie ma żartów, kiedy potrzebna jest naprawa po wkręceniu za długiej śrubki iPhone 6/6 Plus. Nieprawidłowo umieszczona za długa śrubka może uszkodzić płytę główną. Chroń części Twojego iPhona i jak najszybciej umów się na wizytę w profesjonalnym serwisie Apple. Dzięki nam będziesz mógł na nowo korzystać z wszystkich funkcji Twojego urządzenia.