iHospital Gdańsk

APPLE GDAŃSK

Twój Apple w Gdańsku

Otrzymaliśmy już 5 na 5 gwiazdek od 240 klientów

 iHospital Gdańsk oferuje usługi szybciej i taniej niż konkurencja. Dołożymy wszelkich starań, by pokonać każdą usterkę, nawet jeśli twoi znajomi mówili, że „nie ma szans”, a w autoryzowanym punkcie usłyszałeś hasło: „polecamy zakup nowego modelu”. Nie trać wiary i przyjdź do nas! W kilka chwil zdiagnozujemy problem, wycenimy usługę i ustalimy czas realizacji. W iHospital usługa trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę – w tym czasie przywrócimy pełną sprawność twojemu Jabłku i sprawimy, że posłuży jeszcze przez długi czas.

  • Jesteśmy dokładni i rzetelni
  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Mamy uczciwe podejście do klienta

Gdańsk jest jednym z czterech polskich miast, w których z powodzeniem funkcjonujemy. Gdańsk to także jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie Polski, gdzie po prostu nie mogło nas zabraknąć! Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze usługi mieszkańcom Pomorza, iHospital obejmuje wszystkie Jabłka –  smartfony, tablety oraz komputery Apple, a większość wykonujemy w 30 minut!

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Diagnoza i usługa została wykonana sprawnie i fachowo. Udzielono krótkiego instruktażu dotyczących modelu iPhone. Miła obsługa. Polecam. 
Piotr | Google | ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, a tym bardziej z ożywienia iPhone 6. Polecam jak najbardziej bo warto 🙂
Jowita | Google | ★★★★★

 

Wymieniłam baterię, która po wrześniowych aktualizacjach nieco zaczęła świrować, i miałam jeszcze do przyklejenia ekran, jednak miły Pan doradził mi, aby wymienić cały ekran i myślę, że był to strzał w dziesiątkę  Super, ekspresowa obsługa (wszystko zajęło godzinę), naprawdę punkt godny polecenia! Dziękuję za pomoc.

Karolina | Facebook | ★★★★★

 

Nawalił mi service FaceTime w moim iphonie 5. Często korzystam z możliwości bezpłatnych połączeń telefonicznych które stwarza producent Apple dla swoich klientów. Odwiedziłem 3 punkty Appla, niestety nigdzie nie zdiagnozowano problemu. W punkcie iHospital w Gdansku pan Radek majstrował dwa dni aż zdiagnozował usterkę. Wykazał cierpliwość, zdeterminowanie, a przede wszystkim fachowość. Polecam wszystkim użytkownikom punkt iHosptal w Gdańsku Wrzeszczu, naprzeciw Manhattanu. Ceny przystępne.
Janusz | Google | ★★★★★

Nasza oferta

iPhone Gdańsk

iHospital

Gdańsk to miasto, gdzie na każdym kroku czekają atrakcje, które koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jednak częste korzystanie z iPhone’a sprawia, że nietrudno o wypadek skutkujący zbitą szybą. Nasze usługi są rozwiązaniem twojego problemu – wymienimy szybę na nową w kilkadziesiąt minut i udzielimy cennych wskazówek, dzięki którym zapobiegniesz wypadkom w przyszłości. Oferujemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji na nasze usługi, z wyłączeniem Jabłek po zalaniu. iHospital Gdańsk to najlepsze miejsce na Pomorzu dla twojego Jabłka!

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

iPad & MacBook

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług