iHospital Gdańsk

APPLE GDAŃSK

Twój Apple w Gdańsku

Otrzymaliśmy już 5 na 5 gwiazdek od 240 klientów

 iHospital Gdańsk oferuje usługi szybciej i taniej niż konkurencja. Dołożymy wszelkich starań, by pokonać każdą usterkę, nawet jeśli twoi znajomi mówili, że „nie ma szans”, a w autoryzowanym punkcie usłyszałeś hasło: „polecamy zakup nowego modelu”. Nie trać wiary i przyjdź do nas! W kilka chwil zdiagnozujemy problem, wycenimy usługę i ustalimy czas realizacji. W iHospital usługa trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę – w tym czasie przywrócimy pełną sprawność twojemu Jabłku i sprawimy, że posłuży jeszcze przez długi czas.

  • Jesteśmy dokładni i rzetelni
  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Mamy uczciwe podejście do klienta

Gdańsk jest jednym z czterech polskich miast, w których z powodzeniem funkcjonujemy. Gdańsk to także jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie Polski, gdzie po prostu nie mogło nas zabraknąć! Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze usługi mieszkańcom Pomorza, iHospital obejmuje wszystkie Jabłka –  smartfony, tablety oraz komputery Apple, a większość wykonujemy w 30 minut!

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Diagnoza i usługa została wykonana sprawnie i fachowo. Udzielono krótkiego instruktażu dotyczących modelu iPhone. Miła obsługa. Polecam. 
Piotr | Google | ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, a tym bardziej z ożywienia iPhone 6. Polecam jak najbardziej bo warto 🙂
Jowita | Google | ★★★★★

 

Wymieniłam baterię, która po wrześniowych aktualizacjach nieco zaczęła świrować, i miałam jeszcze do przyklejenia ekran, jednak miły Pan doradził mi, aby wymienić cały ekran i myślę, że był to strzał w dziesiątkę  Super, ekspresowa obsługa (wszystko zajęło godzinę), naprawdę punkt godny polecenia! Dziękuję za pomoc.

Karolina | Facebook | ★★★★★

 

Nawalił mi service FaceTime w moim iphonie 5. Często korzystam z możliwości bezpłatnych połączeń telefonicznych które stwarza producent Apple dla swoich klientów. Odwiedziłem 3 punkty Appla, niestety nigdzie nie zdiagnozowano problemu. W punkcie iHospital w Gdansku pan Radek majstrował dwa dni aż zdiagnozował usterkę. Wykazał cierpliwość, zdeterminowanie, a przede wszystkim fachowość. Polecam wszystkim użytkownikom punkt iHosptal w Gdańsku Wrzeszczu, naprzeciw Manhattanu. Ceny przystępne.
Janusz | Google | ★★★★★

Nasza oferta

iPhone Gdańsk

iHospital

Gdańsk to miasto, gdzie na każdym kroku czekają atrakcje, które koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jednak częste korzystanie z iPhone’a sprawia, że nietrudno o wypadek skutkujący zbitą szybą. Nasze usługi są rozwiązaniem twojego problemu – wymienimy szybę na nową w kilkadziesiąt minut i udzielimy cennych wskazówek, dzięki którym zapobiegniesz wypadkom w przyszłości. Oferujemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji na nasze usługi, z wyłączeniem Jabłek po zalaniu. iHospital Gdańsk to najlepsze miejsce na Pomorzu dla twojego Jabłka!

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

Cennik usług

iPad & MacBook