Naprawa iPhone 6s Plus

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

Jeśli bateria w Twoim smartfonie nie jest już tak wydajna jak kiedyś, ma problemy z ładowaniem, a pojemność akumulatora w ustawieniach wskazuje na mniej niż 80%, to znak, że czeka Cię wymiana baterii iPhone 6s Plus. Katowice, Gdańsk, Kraków, Poznań (Jeżyce lub Polanka) - to miasta, w których znajdziesz nasz serwis Apple. Realizujemy także naprawy wysyłkowe z darmowym kurierem.

Dlaczego warto wymienić baterię iPhone 6s Plus w iHospital?

• Zapewniamy profesjonalną wymianę baterii w mniej niż 60 minut.
  • Używamy wyłącznie nowoczesnych, bezpiecznych dla Apple narzędzi.
  • Oferujemy oryginalne części Apple i najwyższej klasy komponenty, na które otrzymasz gwarancję.
  • Wyróżnia nas atrakcyjna cena usług.

Ile kosztuje wymiana baterii iPhone 6s Plus w iHospital?

Naprawa iPhone 6s Plus w pięciu miastach w Polsce

Potrzebna Ci wymiana baterii w iPhone 6s Plus? W iHospital skutecznie poradzimy sobie z Twoim problemem. Zawsze bezpłatnie doradzimy jak zadbać o Twój sprzęt Apple. Umów się na wizytę w jednym z sześciu serwisów mailowo, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu żadnego z serwisów, zawsze możesz skorzystać z opcji naprawy wysyłkowej i zamówić darmowego kuriera.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 6s Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 6s Plus? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy iPhone 6s Plus właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 6s Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Po przyjęciu iPhone 6s Plus do naprawy wypełnimy formularz serwisowy, a w nim wpiszemy m.in. problem z telefonem i orientacyjny czas naprawy.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Zdiagnozujemy smartfon, a w szczególności stan jego litowo-jonowego akumulatora. Jeśli znajdziemy dodatkowe usterki, ustalimy z Tobą sposób i koszt ich ewentualnej naprawy.

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

Jeśli naprawa iPhone dotyczy wyłącznie wymiany baterii iPhone 6s Plus, wymienimy ją na nową, korzystając przy tym ze sprawdzonych narzędzi. Tego typu naprawy realizujemy “od ręki”.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Po naprawie przetestujemy działanie smartfona i poinformujemy Cię o możliwości jego odbioru. Otrzymasz również gwarancję na wykonany serwis.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

Kiedy konieczna jest wymiana baterii iPhone 6s Plus, nie odkładaj wizyty na później. Nie próbuj również na własną rękę montować tanich zamienników akumulatora, które mogą grozić uszkodzeniem telefonu. W iHospital w świadczymy profesjonalny pogwarancyjny serwis Apple. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części i najwyższej klasy komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Dzięki temu zyskasz pewność, że wymiana baterii iPhone 6s Plus zakończy się sukcesem, a Ty jeszcze długo będziesz cieszył się z doskonałej sprawności smartfona.

Co najważniejsze - możesz skorzystać z naszych usług bez względu na to, gdzie mieszkasz. Dzięki opcji naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem Twój telefon trafi do jednego z naszych serwisów, gdzie naprawimy go w maksymalnie krótkim czasie. Dzięki sprawnej baterii Twój telefon nie wyłączy się nieoczekiwanie, np. podczas podróży czy uwieczniania najważniejszych chwil w życiu. Do zobaczenia w iHospital!

Zgłoś się do iHospital, jeśli bateria w Twoim telefonie szybko się rozładowuje (mimo normalnego użytkowania smartfona), a wskaźnik pojemności akumulatora w iPhone spadł poniżej 80%.

Wymiana głośnika rozmów w iPhone 6 to 159 zł w promocyjnej cenie.

Wymianę baterii iPhone 6s Plus realizujemy tego samego dnia, w którym Twój smartfon trafi do serwisu (zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut).

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście, za pośrednictwem innej osoby lub skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Naprawiamy sprzęt Apple w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital z każdego zakątka Polski.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w Apple i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas: profesjonalizm, rzetelność, korzystanie ze specjalistycznych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.